folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Mail.Com Gmail & Microsoft Mail Kadar Güvenli Midir ?

Mail.Com Gmail & Microsoft Mail Kadar Güvenli Midir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

neden yahoo olmasın

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    sanacasta bunu yazdı

bir zamanlar linuxmail.org sitesinden mail almıştım. 10 yıl önce mail.com bünyesine alındı ve 10 yıldır bu çatı altında kulanıyorum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Aynen o dönem hackermail.com'u falanda o siteye entegre etmişlerdi ama bana şifre sıfırlama vermediler. O şekil gitti.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Microsoftun maili çöp bence.

Bi giriyorum webden 40 sn sürüyo arama yapıyorum 20, arama sonucuna basıyorum 30 sn hayatımdan bezdim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Microsoftun maili çöp bence.

Bi giriyorum webden 40 sn sürüyo arama yapıyorum 20, arama sonucuna basıyorum 30 sn hayatımdan bezdim.

sen iyimisin şeyh birşeyler iç, microsoft diyosun :|

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Gmail candır.

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

4-5 yıldır kullanıyorum genel olarak memnunum, sadece tek bir sıkıntım oldu.

kaming@soon.com olarak bi mail almıştım, daha sonra @soon sistemden kaldırılmış ve soon-com-kaming@mail.com gibi saçma bişiye dönüşmüş, bi ara mail iptal oldu sandım, sonra adamlara mail atınca bu şekilde bi değişim olduğunu söylediler, yeni kullanıcı adı ile giriş yapabiliyorum.

şu anda @usa.com uzantılı mail im var, umarm bunu da iptal etmezler.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yandex Mail

Gmail

Outlook

bu 3'ünden şaşma hocam. Yandex Mail'i son zamana kadar kullanıyordum ancak sms ile şifre doğrulama olmadığından kullanmayı bıraktım.

Sms ile dogrulama hizmeti var. 

Sadece aktif etme aşaması uzun sürüyor. 

Link atar mısın ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

4-5 yıldır kullanıyorum genel olarak memnunum, sadece tek bir sıkıntım oldu.

kaming@soon.com olarak bi mail almıştım, daha sonra @soon sistemden kaldırılmış ve soon-com-kaming@mail.com gibi saçma bişiye dönüşmüş, bi ara mail iptal oldu sandım, sonra adamlara mail atınca bu şekilde bi değişim olduğunu söylediler, yeni kullanıcı adı ile giriş yapabiliyorum.

şu anda @usa.com uzantılı mail im var, umarm bunu da iptal etmezler.

işte sorduğum sorunun cevabı bu aslında. sıkıntı tamda burada başlıyor.

bu ibneler 50 tane domain ile mail hizmeti veriyorlar ama yarın birgün domaini satıp piç edebiliyorlar anladığım kadarı ile.

görünen köy bilmemne istemez diye boşuna dememişler. şimdi mail.com die mail aldım ama yarın birgün buna benzer sorun yaparsalar hadi uğraş bankalar ile birsürü sitenin üyeliği ile bültenler ile filan.

10 yıllık mailim dursun bence. gmail ile mail alamadım birtürlü. hepsi dolmuş. atıyorum zalimadam324534 bile denedim almışlar :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

isimsoyisimdoğumyılı@gmail.com dene hocam ben öyle aldım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

iyi fikir mustafa ama şirkette ciddi sıkıntılar yaşadım. kariyer sahibi olmuş ibneler mailime laf ettiler amk. aslında düşündümde bilişim sektöründe tamamen isim soy isim maili kullanmayan tek adam benim heralde.

yandex mail almıştım isim soy isim ama oda telefon istiyor. telefomunu doğru girmeme rağmen kabul etmedi.

tek çare isim soy isimi aldığım yandexi bir şeikilde kurtarmak.

yandex gmail microsofttan başkasına güven olmaz.

edit: şirket mail adresim isimö soyisim ama özel şeyler için kullanamıyorum malesef.

365 in filitresi çok güçlü engelliyor kişisel şeyleri artı olarak bu şirketten ayrılırsam yine sıkıntı olacak.

zalimadam tarafından 20/May/16 21:50 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7528 Toplam Mesaj: 27
mail gmail hotmail yandex mail mail.com