folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mail.Tahribat.Com

Mail.Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek
    hackman dediğin olay http://domains.live.com adresinden yapılıyor. Site yönetimi isterse yapar. Ama onda 100 mail sınırı vardı sanırsam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

PowerfuL bunu yazdı:
    -----------------------------
    hackman dediğin olay http://domains.live.com adresinden yapılıyor. Site yönetimi isterse yapar. Ama onda 100 mail sınırı vardı sanırsam.

sanırım sınırsızda olabiliyor ama 6 ayda bilmem kaç bin kişi mail almalı yoksa kapatıyorlarmışmış tam emin deilim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    tüh be compu gördünmü bak yattı bizim karaborsa işi :) f1 biletleride başka bahara kaldı a.k ya :(
    şeyhin t-shirtide satamadık :(
    dedim ama sana milletin içinde söleme bunu die.al işte duydu rene.banlamasa ii bizi :)

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

kokainman bunu yazdı:
    tüh be compu gördünmü bak yattı bizim karaborsa işi :) f1 biletleride başka bahara kaldı a.k ya :(
    şeyhin t-shirtide satamadık :(
    dedim ama sana milletin içinde söleme bunu die.al işte duydu rene.banlamasa ii bizi :)
    -------------------------

bak yaa :) ne işler cevırıyolar f1 bıletı harbı rafa mı kalktı haydaa tshirt ısteyen ben dahıl cok kısı varya dusunun konuyu tekrar :(  maıl de ısterız

hanı bıze yaa

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Dağıtın Tüm MüridLere (: DÜnyamı BozuLcak Yaff ((:

Edit:  OyLama Yapın (:

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:

bak yaa :) ne işler cevırıyolar f1 bıletı harbı rafa mı kalktı haydaa tshirt ısteyen ben dahıl cok kısı varya dusunun konuyu tekrar :(  maıl de ısterız

hanı bıze yaa

yok yok yatmadı :) bizde çare tükenmez.resimlerinide koymuştum başka bi başlıkta elimde çakma şeyh t-shirti var lazımsa sana uygun bi fiyata verim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkdaslar tshirtlerin arkasina herturlu nicki yazabiliriz ,eger grup olarak alirsaniz(en az 5murid) %20'lik indirimde yapariz ,ayrica topluca 15tshirt alana 3tane fake HolyOne tshirt'u bedava :) ,kokaya siparisleri birakin ben basim isleriyle ugrasiyorum....ayrica yakinda su cankan denen grubun kullandigi kemerlerden getirtecez "www.tahribat.com - Nickiniz" seklinde yazi gececek kemerden ,yaziyi biz yazip PIC girislerini kitlicez ,cunku alimallah isko cw falan kemerinizi calar "hacked by isko" neyim yazar olmaz :)) ...ayrica yakinda bardak,saat,mousepad gibi urunlerde getirmeyi dusunuyoruz ,koka sirketler gorusuyor bu konuda...biz sizler icin variz :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    shop.tahribat.com adlı bi subdomain düşünüyoruz yakında Allahın izniye tüm ürünleri zaten orda görebiliriz :)
    eheheh :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

abi adamına göre verilirse ben bok alırım miillete piç piç bakarım daha böle belli adamlara gider kalırız böle:)     herkese verilirsede boku çıkar:| çelişkili bi olay yapılcaksa güzel bi yol bulunsun mürüdler kstürülmesin:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Sabirsizligin lüzumu yok o da olur elbet. ama bu isi Holyone seyhimizin yapmasi dahada güzel olur o bu isten parada almaz alirsada eminim lüzumlu bi konu icin harcar mesela Tahribat a bir server daha acar online oyun serveri gibi (:

umarim mesaj yerine ulasir (:

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
Toplam Hit: 3614 Toplam Mesaj: 23