folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Malatya'daki Tüm Tbt Üyerini Çay İçmeye Davet Ediyorum..

Malatya'daki Tüm Tbt Üyerini Çay İçmeye Davet Ediyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    by_lord44 bunu yazdı

@By_Lord44  bu arada canın sıkılmıyor değil mi? hem konu'nda yukarıda kalmış oluyor.

@RitmFarbRacourci  Sorun  yok hocam  :D  

İşte böyle ya. V'Alla  bazıları var (isim önemli değil) pire'yi deve yapmaya çalışıyorlar. 

Duyarlılığın için, Hâssaten tşkler ederim.

Bu arada bir tane Malatya'lı bir arkadaşım oldu, senden iyi olmasın, verdiği her sözün arkasında duran enfes,ender,nâdir insanlardan biriydi. Sonra yollarımız ayrıldı, görüşemedik. 

Bu Malatya hakkında ve Çevre ilçeleri hakkında ne söyleyebilirsin. Darende için ilginç şeyler diyorlar. Arkadaşımın hangi ilçeden olduğunu hatırlayamadım iyi mi. Tüü bana @o,")

Saygılarımla, ve sevgilerimle.

-0-

@DesignerBoyAlee :  Yanıtlar ve YT video'su için de tşkler'imi sunarım. 

RitmFarbRacourci tarafından 25/Nis/19 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Hayirli işler hocam. Ben de Haziran'da yada temmuzda oralardayim. O dönemde ugrarim nasip olursa. Bu arada bar sıkıntısı çekenler varmis. İş görür mü bilmem ama eski belediyenin orda melita var. İdare eder bir yerdir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Geçen ay malatyadaydım hocam :) Şunu 1 ay öncesinde yapsaydın keşke :) 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Malatya'nın kaysısı...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

sigortacı vahap ı tanırmısın ? 

bir ara malatya da gezen 10 aracın 7 si benden sigortalıydı :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_lord44
    by_lord44's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

Geçen ay malatyadaydım hocam :) Şunu 1 ay öncesinde yapsaydın keşke :) 

İnşallah geldıgınde  gorusuz  ozaman   sıkıntı yok  :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_lord44
    by_lord44's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

Tanıyamadım   Dukkanın  ısmı  veya  Vahap soyadı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_lord44
    by_lord44's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    by_lord44 bunu yazdı

@By_Lord44  bu arada canın sıkılmıyor değil mi? hem konu'nda yukarıda kalmış oluyor.

İşte böyle ya. V'Alla  bazıları var (isim önemli değil) pire'yi deve yapmaya çalışıyorlar. 

Bu arada bir tane Malatya'lı bir arkadaşım oldu, senden iyi olmasın, verdiği her sözün arkasında duran enfes,ender,nâdir insanlardan biriydi. Sonra yollarımız ayrıldı, görüşemedik. 

Bu Malatya hakkında ve Çevre ilçeleri hakkında ne söyleyebilirsin. Darende için ilginç şeyler diyorlar. Arkadaşımın hangi ilçeden olduğunu hatırlayamadım iyi mi. Tüü bana @o,")

-0-

@DesignerBoyAlee :  Yanıtlar ve YT video'su için de tşkler'imi sunarım. 

Malatya kısaca  boyle bır  il  :) Hocam 

https://www.youtube.com/watch?v=KLCEXKqj2ec

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    by_lord44 bunu yazdı
    Freak bunu yazdı

Tanıyamadım   Dukkanın  ısmı  veya  Vahap soyadı ?

vahap öğüt şimdilerde alen sigorta nın sahibiymiş :) sonra selahattin abi vardı bir de. selahattin özman. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    by_lord44 bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    by_lord44 bunu yazdı

-0-

Malatya kısaca  boyle bır  il  :) Hocam 

https://www.youtube.com/watch?v=KLCEXKqj2ec

Dostum, link için tşkler. Lâkin genel olarak, ben senin düşüncelerinin yazıya dökülmüş halini merak etmiştim. Özel olarak da, Malatya'nın benim verdiğim örnek, Darende ve senin bulunduğun BattalGazi dahilinde diğer ilçeleri hakkındaki fikirlerini merak etmiştim.

YT. link'i için tşkler'imi sunarım, yine, yeniden. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 6139 Toplam Mesaj: 48
muhabbeet çay