folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Manny Pacquiao Vs Floyd Mayweather Yayını

Manny Pacquiao Vs Floyd Mayweather Yayını

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocalar akşam tekrarını izlemek istiyorum da şuan youtube da yok eline geçen paylaşırsa sevinirim.

mayweather için herkez kaçak dövüştü boks yapmadı diyor , peki niye hakem kararıyla kazandı ?

Mayweather kaçak dövüştü ama adamın zaten stili defansif ve kontrollü olmak.Mayweather çok fazla yumruk salladı ama çoğunda mayweather kapanmıştı yani puan alan yumruklar değildi.

Maç 4 de dediler 7 de başladı.Ben beklemedim saat 4.30 da yattım.Sabah maçın tekrarı izledim büyütüldüğü kadar iyi bir maç olmamış yada bilmiyorum ben MMA e alıştığım için bana hafif gelmiş olabilir bunların karşılaşması.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

hileli maç izlemek hiç zevkli olmuyor

malum bu kadar para için anlaşılan maçta

kazananın mayweather olacağı ve paranın büyük kısmını alacağı bellidir

pac te kendi payına düşen rakamı almıştır çoktan zaten

tiyatro izliycek olan varsa izlesin

Aynen dediğin gibi oldu. Bu kadar rezil bir müsabaka seyretmemiştim. Ben en iyisi you tube den yine lennox Levis'i seyredeyim.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Güzel bi tiyatroydu

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

O değil de, orta sıklet falan takip etmem ama adamların bilgilerine bakayım dedim. Mayweather 68, Pacquiao 65 kiloymuş. Bit ile pirenin kavgasını seyretmekten farksız (eminim o daha zevklidir). Güzel PR çalışması. İstatistiklere bakılınca Mayweather denen adam adeta bir canavar, yenilmez bir cengaver. Ancak görüldüğü üzere sahada kaçarak puan toplayan herifin teki. Bunların üzerine Muhammed Ali'nin ölüsünü atsan altında can verirler.

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yanliz manny pacquiao filipinlerde ilah ilan edilmis ailesinin basina gelecek hersey savas sebebi sayilacakmis

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hepimiz Manny kazansın istedik ama hepimiz Mayweather'ın alacağını biliyorduk. Mayweather resmen profesyonelliğini konuşturdu, maçı domine etti. İşini şansa bırakmadı.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

O değil de, orta sıklet falan takip etmem ama adamların bilgilerine bakayım dedim. Mayweather 68, Pacquiao 65 kiloymuş. Bit ile pirenin kavgasını seyretmekten farksız (eminim o daha zevklidir). Güzel PR çalışması. İstatistiklere bakılınca Mayweather denen adam adeta bir canavar, yenilmez bir cengaver. Ancak görüldüğü üzere sahada kaçarak puan toplayan herifin teki. Bunların üzerine Muhammed Ali'nin ölüsünü atsan altında can verirler.

Mayweather her zaman bu şekil dövüşüyor ki sürekli kapalı fakat bu maçta +++ olarak sürekli sarıldı tyson taşşak geçmiş maçla zaten :D

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

asrın en dandik boks maçı. amatörleri izlemek daha heyecanlı!

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

dan bilzerianın bile görgüsüzlükte önünde diz çöküp tövbe isteyeceği ve kendini muhammed ali gibi bir insan evladından üstün gören tipik sünepe amerikan şoparı bir zencinin maçı çok güzel bir şekilde asrın maçı diye kakalanabiliyorsa vay amk artık,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

ahahah ulan izlediğim en boktan maçtı açık ara. Spikerlerde kıl zaten dakika başı floydu övüyor bi susmadılar. Ali den üstünüm diyor birde mal buna kendiside inanmıyodur :D

insidae tarafından 03/May/15 16:56 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 5504 Toplam Mesaj: 57