folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Manny Pacquiao Vs Floyd Mayweather Yayını

Manny Pacquiao Vs Floyd Mayweather Yayını

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

la ağır siklet dışı siklet olmasın bune kilolarını şimdi gördüm.

yazık amk :S 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

yarı orta siklet diye biliyom hocam :D

insidae tarafından 03/May/15 16:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

lan 65 kilo diyo kız gibi :S 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Beyler zaten boks izlemesi çok zevkli bir spor değil bence.MMA izleyin ordaki yarı orta siklet adamlar hatta tüysiklet adamların maçları bile iyi oluyor.Boksda kan bile nadiren akıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    insidae bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

lan 65 kilo diyo kız gibi :S 

:D:D

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Maçı ikinci kez izledikten sonra yorum yapmak istedim. Öncelikle profesyonel boksu MMA ya da sokak dövüşü ile karşılaştırmayı bırakalım. Tamame farklı şeyler. Benim açımdan maç zerre sıkıcı değildi, oldukçe yüksek kalitede bir maçtı.

Pacman agresif, hızlı ve kombolarla rakibini darlayan bir boksör. Mayweather Jr. yüksek derecede teknik, tartışmaya açık belki ama en sağlam counter puncher olmasıyla beraber en az Manny kadar ayak hakimiyetine sahip bir boksör. Tartışmasız en iyi defansı yapıyor. Genel olarak kusursuz bir orthodox boksör. Mayweather'ın boy avantajını da düşününce Manny'nin en iyi bildiği şeyi yapmaktan başka şansı yoktu zaten bence. Buna da mükemmel oyunuyla Mayweather izin vermedi. Manny'yi hep kol mesafesinde tuttu. Yanlışım yoksa 4. ve 6. roundlar hariç ritimi Mayweather belirledi ve dövüş Mayweather'ın istediği yerde oldu. Ring kontrolünü tamamen elinde tuttu. Dövüşü sürekli merkeze taşıdı. Kenar ve köşelerde ise defansıyla Manny'e boşa sallattı. Manny içeri girmekte acayip zorlandı ve giremedi zaten. Böyle counterpuncher'a tek yumruk sallamak da intihara girer. Ee ne yapacaktı başka? Agresif baskı uygulamaktan başka bir şansı yoktu. Sadece o iki round Manny oldukça agresif bir oyun sergileyerek yapması gerekeni yaptı ve Mayweather'ı darlayabildi. Mayweather teknik bir boksör, brawler değil, baskı altında sıkıntı çekiyor. Ancak bu roundlarda bile inanılmaz defansıyla titretecek yumruklar almadı Manny'den. Manny'de ya yeterince fit değil, ya da artık yaşından dolayı bu oyunu sürdüremedi. İlk 2-3 round'da zaten belli oldu sonuç. 

Mayweather tarafından gayet temiz, akıllıca ve yüksek kalitede, adeta ders gibi bir maç izledik. Bu saatten sonra bu adamı kendi sikletinden kimsenin yenemeyeceği gayet açık. Adam çok net en iyisi, yapıcak bir şey yok. Manny kazansın istedim, hatta nakavt istedim lakin olacak gibi değilmiş zaten :D

while (1<2)
Toplam Hit: 5470 Toplam Mesaj: 57