Marangozluk Hizmeti (Alınık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

böyle istekleri görünce  . çok sevgğim amelelik işlerine kafa göz dalasım geliyor . 

bak bu masayı 1 demirci 1 marangoz ile karlı 1 işe çevirebilirsin. 

araban varsa . git 1 demircide ayakları yaptır . 30 dk  ... marangoza git  demiri bırak ona üstünü ayarlasın  . 

2. gün git al . 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Weldox bunu yazdı

aha tam benim konu. Arkadaşlar açıklamış zaten MDF-masif, marangoz-CNC farkını o yüzden direk konuya gireyim. Ankara Sitelerde CNCciyiz istersen fiyat verebilirim tabla için, ilk resimdeki 18mm MDF yada Sunta LAM +cumba dönülmüş boya masrafı yok. 2. resimde 12mm Lake boyalı MDF (lake boya 180tl/m^2 gibi tutar masraf olarak). Fiyat istersen Ham MDF kesim için fiyat verebilirim.

Ankara da cnc ci lazım senin gibi ara ara bana bilgilerini yoşşar mısın

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

böyle istekleri görünce  . çok sevgğim amelelik işlerine kafa göz dalasım geliyor . 

bak bu masayı 1 demirci 1 marangoz ile karlı 1 işe çevirebilirsin. 

araban varsa . git 1 demircide ayakları yaptır . 30 dk  ... marangoza git  demiri bırak ona üstünü ayarlasın  . 

2. gün git al . 

Keşke o işler yazıldığı gibi kolay olsa.. Ülkede USTA diye bir kavram var. Elini verdin mi, kolunu kurtaramıyorsun ..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Mermer ne kadar hoş dursa da masanın aşağı ve yukarı hareket kabiliyeti olması lazım bendeki motorlar o mermeri taşımaz :) 

@Weldox ankara çok uzak hocam yaw araçla gelinmez , kargo durumun nasıl ?

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

@Nikoteen  böyle tek malzeme için kargonun astarı yüzünden pahalıya gelir.

@Drkill Özelden atıım hocam 

Yaptık bişiler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

mesajları okumak için çok yorgunum, ama şunu soracağım; bütçen ne? 

Bir de 125 külo olayına takılma, birincisi öyle bir limit yok gerekirse redüktör koyar küçük motorla bile bir sürü ağırlık kaldırabilirsin, oha dejavu oldum bu arada ben bunu daha önce yazdığımı gördüm lan wtf, bir de madem işin içine kompozit materyaller girecek bütçene bağlı olarak tabi normalde 100 kilo olacak masayı 10 kilo olacak şekilde yapabilirsin (without masanın ortasından akan dere görünümü ledler vs) neyse bütçe önemli yazarsan epoksi-karbon fiber-kevlar vsvsvs uzmanlığım var ben dökerim masrafına ama bütçe bilgisi şart bişiyler düşünmeye başlamak için.  

Mesajlara bi bakim dedim de şunu gördüm; 

GoQaN bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Keşke o işler yazıldığı gibi kolay olsa.. Ülkede USTA diye bir kavram var. Elini verdin mi, kolunu kurtaramıyorsun ..

hocam bu kavramı sana yaşatan kişi "Usta" değildir, olmaz, olamaz. 

Konu ne olursa olsun, yapar teslim eder ve sorun yaşamazsın. 

"Benim arabayı ustaya verdim enjektörü değiştirsin diye, ertesi gün egzosum patladı bu ne biçim usta?" tipi konulara hiç girmiyorum zaten ki muhtemelen kastettiğin de odur. Bişey bozulduğunda tamire veriyorsanız oradaki elemanların sizin eşyanızın başka bir yerini bızıklayacak ne gücü ne zamanı vardır, bızıklandığını düşünüyorsanız zaten gittiğiniz yer yer değildir. neyse. 

SweetyVolty tarafından 24/May/21 02:23 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 2023 Toplam Mesaj: 17
marangoz online ergonomik masa kavisli bombeli