Masaüstü Sapıttı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Arkadaşlar makinayı açtım mouse aldı başını salak salak hareketler yapıp bişeyler açmaya başladı nod32 ile taratıyorum.inframe tarzı bişeymi oldu makinaya şuan için sanki düzeldi gibi.Ama makina ağırlaştı.Sistem geri yükleme faydası olurmu .Neler önerirsiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

Makro hazırlanmış olaiblir.msconfigden bi bak yabancı bişeyler var mı diye

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    kardeş başlığına baktim daha konuya bile bakmadan teşhisi koydum. windows kullanıyorsun, virüs yedin, nod32 bulmuyor diye virus olmadığını söyleyemeyiz. linuxu araştır bence, ben linux kullanıyorum tavsiye ederim virüs yok bizde.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Eyw hocam somut bişeyler yazarsan yardımcı olucak teşekkürlerimi sunarım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

başka bi antivirüs denesen belki nod32 bulamamıştır zaten bulamıyorda...

güvenli modda aç 1 kaç anti ile tarat.. belki bi sonuç alırsın...

NOT: Bu linux olayına gıcık oldum.Sen kullanıyorsun diye herkes kullanmak zorundamı antipati oluştu ne bu böyle ya.

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    kardeş 9 sene windows kullandım ne yaparsam yapayım illaki virüs yiyordum, bu bizim hatamız değil çünkü windowsun kendisi işletim sistemi olarak çok fazla açığı olan bir sistem. şimdi sana somut bişey söylememi istiyorsun, linuxtan daha somut ne olabilir :) ama windows dilinde cevap yazayım, kullandığın anti virüsü kaldır başka pro kur, sonra onu kaldır ötekini kur, onu da kaldır ötekini kur, bütün antivirüslerle tarat pc yi, olmadı sistem geri yükleme yap, olmadı cd ile kurtarma işlemleri yap, olmadı felanca programı satın alıp sistemine check up yaptır, olmadı format at :) kardeeeş linuxu araştır ! abi nasihatı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    kardeş başlığına baktim daha konuya bile bakmadan teşhisi koydum. windows kullanıyorsun, virüs yedin, nod32 bulmuyor diye virus olmadığını söyleyemeyiz. linuxu araştır bence, ben linux kullanıyorum tavsiye ederim virüs yok bizde.

linux linux linux

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Sie Sie Sie

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Linuxda visual basic ile program yapmak istiyorum veya photoshop ile biraz uğraşmak istiyorum. bunlar linux altında var mı? Yok. Herkesin bi kullanım alışkanlığı var, linux ona göre gelmiyorsa kullanmaz. adama virüs bulaştı diye her şeyden vazgeçip linux'a geçmesini beklemek saçmalıktan öteye gitmez.

konuya dönünce makineyi açar açmaz olduysa, trojan değildir büyük ihtimalle. otomatik ayarlanmış bir programdır. eğer bişeyler açmaya başladıysa trojan olabilir. güvenli modda combofix kullanmanı öneririm.

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    kardeş 9 sene windows kullandım ne yaparsam yapayım illaki virüs yiyordum, bu bizim hatamız değil çünkü windowsun kendisi işletim sistemi olarak çok fazla açığı olan bir sistem. şimdi sana somut bişey söylememi istiyorsun, linuxtan daha somut ne olabilir :) ama windows dilinde cevap yazayım, kullandığın anti virüsü kaldır başka pro kur, sonra onu kaldır ötekini kur, onu da kaldır ötekini kur, bütün antivirüslerle tarat pc yi, olmadı sistem geri yükleme yap, olmadı cd ile kurtarma işlemleri yap, olmadı felanca programı satın alıp sistemine check up yaptır, olmadı format at :) kardeeeş linuxu araştır ! abi nasihatı

6 yıldır windows kullanıyorum çömezliğim geçtikten sonra hiç virüs yemedim. ki bu da 3 yıla tekabül ediyor. nası olcak o iş :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı:

başka bi antivirüs denesen belki nod32 bulamamıştır zaten bulamıyorda...

güvenli modda aç 1 kaç anti ile tarat.. belki bi sonuç alırsın...

NOT:
    benden önce arkadaş acı gerçeği söylemiş, birkaç ! antivirüs ile tarat, güvenli moda geç vs. belki ! sonuç alırsın diyo :)

Toplam Hit: 4500 Toplam Mesaj: 32