Masaüstü Sapıttı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

benim linuxtan hiçbir kazancım yok, sizlerin linux kullanması bana yarar sağlamaz. aksine siz linux kullanınca balik_ hoca şu nasıl oluyo bu nasıl yapılıyo diye benden yardım isteyecksiniz. ağrısız başımı ağrıya sokacaksınız, işim gücüm yok size yardım mı edecem ??? maddi bir bakış açısı ile düşünürsek benim böyle düşünmem lazımdı. ama hiçbir zaman böyle düşünmedim. insanımız bir işletim sistemi ne kadar güzel olabilirmiş onu öğrensin istiyorum. korkusuzca bütün sitelere girsin, istediği özelliği değiştirsin, flaş bellek takınca virüs bulaşacakmı diye düşünmesin, bütün programları beleş kullansın, serial crack aramasın, önüne gelen dosyaya tıklasın, sistem çökermi diye korkmasın istiyorum. dikkat ederseniz kendim için bişey istemiyoru m :)))

ben tavsiyemi yaptım, virüssüz bir dünyanın olduğunu bildirdim, diğer bazı sorulara da cevap verdim. benden bu kadar. isteyen linuxu tanımaya çalışır isteyen windows dünyasında korkularla yaşar. balik_ linux linux diyor diye bana kızmayın, dediğim gibi sizler için tavsiyede bulundum. bende xp de var linuxta var. oyun oynarken haftada iki saat  xp kullanıyorum. diğer zamanlar linux kullanıyorum. ben windowsu kaldırın demedim, linux kurun, linuxu keşfedin dedim. tecrübelerimi paylaştım.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
Toplam Hit: 4464 Toplam Mesaj: 32