folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Maske Almaya Giderken Maske Takmamaktan Ceza Yemek?

Maske Almaya Giderken Maske Takmamaktan Ceza Yemek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçen gün benimde aklıma bu geldi :D

dışarı çıkıyordum yaşlı bir kadın evlat masken nerde dedi almaya gidiyorum dedim zaaa :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

eski tshirt kolunu kes tak ağzına  

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    Sivasli_14 bunu yazdı

Bu Maske Konusu Çok Sıkıntılı.

Vatandaşa Güvenmek İstiyorsun Lakin Vatandaş En Küçük Birşeyde Satıyor Bizi.

Başıma Gelen Bir Olay Yine Senin Gibi Maske Almaya Gidiyorum Diyen Birine İzin Verdik. Başka Bir Yerde Yakalanıyor Sonra Diyorki Bir Önceki Ekip Birşey Demedi Diye Hemen Satıyor Ve İhale Bize Kalıyor. Demiyorki Maskem Yok Maske Almaya Gidiyorum Diye. Onun İçin Mesleğimi Riske Atmaya Gerek Yok Ne İse İdari Yaptırımı Onu Yapıyorum..

Yaşın Yanında Kuruda Yanıyormudur Evet Ama Yapacak Birşey De Yok, Taksa İdi Maskesini..

Polis misin?

Ne Mutlu Türk Doğana..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Abi nası bu kadar şanssız olabiliyorsunuz :D

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

Böyle birşey olursa , yapılacak senarya ne olur acaba?

Adana'da polis sokağa çıkma yasağını delen vatandaşa 789 TL para cezası kesti. Vatandaş konuyu yargıya taşıdı. Adana 5. Sulh Ceza Hakimliği Hıfzısıhha Kanunu'na göre idari para cezalarının kolluk kuvvetleri tarafından kesilemeyeceğini anımsatarak kesilen para cezasını iptal etti. Yasalara göre polis ihlal tutanağı tutuyor cezayı valilik veya kaymakamlık kesebiliyor.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sivasli_14
    Sivasli_14's avatar
    Erkek

392 TL Olan 32. Madde Emre Aykırı Davranıştan Kesiliyordu.

900 TL Olan İse 1593 Umumi Hıfzıssıhha Kanunu 282. Maddesine Göre Kesiliyor. Kanunen Bunu Kesme Yetkisi Vardır. Karıştırıyorsunuz.

Ayrıca Sokağa Çıkma Yasağı Emre Aykırı Davranıştan İşlem Yapılır. Adana Kadrosundaki Arkadaş Yanlışlık Yapmıştır. Artık Olayın Durumuna Göre Çeşitli Kanun Maddelerinden de İşlem Yapılabilir.

Ayrıca dediğiniz gibi : Oluru Kaymakam Veya Vali'ler Veriyor ;)

Sivasli_14 tarafından 04/Tem/20 17:00 tarihinde düzenlenmiştir

Sen Ki Aşkı Beyhude Ziyan Edersen Biri De Gelir Seni Sigaya Çeker... ÖzKÖK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

götünde plaka yok sonuçta kaçabiliyosan kaç:D

şaka şaka nereye kaçıyon mk. faili meşhul falan yüklenir kaçma sakın.

yaşadığım il merkezinde bekçi kardeşlerimiz sürekli uyarıyor. maskeni tak sosyal mesafe koru ( evet elde metre var ölçüyorlar sjhssdhkjsd).

maskesiz ben aşağıya arabadan bir şey almaya bile inmiyorum. şansıma hiç güvenmediğim için denk gelir bi polis diye.

dayım aylardır maskesiz dolanıyor sikinde değil mesela.

diyelim masken bitti almak için çıkacaksın hiç bişey bilmiyoan peçeteye ip tak koy burnuna. bişey kapatsın yeter ağzını. kaç kişi gördüm bildiğin boyunluğu burnuna takıp dolanıyorlar. kimse bişey demiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

götünde plaka yok sonuçta kaçabiliyosan kaç:D

...

diyelim masken bitti almak için çıkacaksın hiç bişey bilmiyoan peçeteye ip tak koy burnuna. bişey kapatsın yeter ağzını. kaç kişi gördüm bildiğin boyunluğu burnuna takıp dolanıyorlar. kimse bişey demiyor.

^^` 

~@~

hiç olmadı, polisten iste. terörist değil la bu insanlar. ha arada anda.....r çıkıyor.

RitmFarbRacourci tarafından 04/Tem/20 18:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1775 Toplam Mesaj: 19
maske