Mause Tavsiyesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    askmilitani bunu yazdı

Bir de, kablosuz maus'ları OTG kablo üzerinden telefon üzerinde kullanamıyoruz, sanırım. 

Kullanılıyor ben kullandım klavyeyi de fareyi de

Fare markalı mıydı markasız mıydı?

yada Klavye ve fare'yi, ayrı ayrı wireless parçayla mi kullandın, yoksa Tek Bir wireless parçayla mı?

Birde bu OTG'ye takılan parça, büyük mü küçük mü? 

Ben bu Klavye ve  Maus ikilisini bilgisayarda aynı anda kullanabileceğimiz Tek ama Büyük parçalı wireless USB dongle parçası şeklinde gördüm. Marka hatırlamıyorum.  

Yukarıdaki detayda, bilgisayarın Boot esnasında bile, klavye, Bios menü'süne girebiliyordu. Kimi klavye'ler bios'a  giremiyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 20/Şub/20 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

https://skatter.com/2008/03/logitech-vx-nano-mouse-review/

buradaki arkadaş 12 yıldır aktif şekilde benimledir. kendisinden hiç şikayetim yok.

yenisi sanırım üretilmiyor üretilse alır ve onu kenara koyarım. Bu bi 10 yıl daha gitse onu kullnırım :) şaka şaka

kendisi benimle öyle bütünleşti ki hani ufak düşme oluyor bazen dikkatsizlikten içim cız ediyor :/ 

birde düğmedeki tık tık yapan yerler arada zor yapmaya başlayınca dikkatlice söküp geri takıp kullanıma devam ediyorum da geçen mayısta çinden o yerin yenisini aldım iyice pert olursa aldıklarımı takacağım artık

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/logitech-m325-nano-optik-kablosuz-mouse-dark-silver-910-002142-pm-bd302561

hiç düşünmeden al,gayet kaliteli...

Acaip derecede agresifim !
Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 24
mause