Mavi Su ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Uzun zamandir sac dökülme problemi yaşıyorum bir suru ilac ile uğraştım sonuç sadece engelleme oldu mavi su diye piyasada bir ilac var biraderim 2 3 ay kullandi gözle görülür bir şekilde artış oldu baska kisilerden de duydum net e baktım dünya kadar sahtesi var ilacın üretici firmasini sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığını merak ettim kutusuna baktım her hangi firma yazmıyor nedir bu ilaç duyan varmı ?

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Saç Dökülmesi Problemi Olanlar Dikkat! Uzmanlardan 'Mavi Su' Uyarısı

Saç dökülmesi problemi yaşayan vatandaşlar çeşitli yöntemlerle dökülen saçlarını geri kazanmak isterken, son zamanlarda büyük ilgi gören 'Mavi su' ile ilgili Sağlık Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Saç ekim merkezlerini huzursuz etmeye başlayan ve Türkiye'de de büyük ilgi gören mavi su isimli ürün 40 yaş üstü insanlar için kalp krizine kadar gidebilecek ciddi riskler taşıyor. Yakın zamana kadar en iyi çözüm saç ekimi yaptırmakta

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

sülalede kellik genetikse kaçarın yok hacı :d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı

Uzun zamandir sac dökülme problemi yaşıyorum bir suru ilac ile uğraştım sonuç sadece engelleme oldu mavi su diye piyasada bir ilac var biraderim 2 3 ay kullandi gözle görülür bir şekilde artış oldu baska kisilerden de duydum net e baktım dünya kadar sahtesi var ilacın üretici firmasini sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığını merak ettim kutusuna baktım her hangi firma yazmıyor nedir bu ilaç duyan varmı ?

hepsinin içine minoxidili basıyorlar 

senin biraderinde çıkanlar büyük ihtimal  saç değil de tüydür(ince saç teli) diye tahmin ediyorum. ilaçı bıraktığı anda hepsi geri dökülecektir.

mrkps tarafından 28/Tem/19 20:54 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ilacın çok üreticisi var orjinali Mardin Midyat yapımı oran olarak kaliteli ürün ise o saç çıkar ama yaş önemli faktör içerisinde benim bildiğim 8 farklı madde var 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

İddaa kuponu 50 tl ile aynı şey

Saç dökülmesine çare bulacak.  Benim boklu  350 tl ye tenezzül edecek .

Adam 1 aya milyoner olur . Xd xd xd sırada bekleyen milyonlarca insan  var . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

yanlis anlama ama dayabilirsen keci boku tek care..!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

yanlis anlama ama dayabilirsen keci boku tek care..!!

Abi kahkaha attım ya

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Burnunuz eşşek burnu kadar büyük değilse body yapın kafayı kazıtıp mat krem sürün. Kızlar benzini shellden almayı sever.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

valla hayatını materyalizme adayan ben de başladım bunu denemeye 2-3 gün önce. şişesi 220 lira, kaybedecek birşey yok. Kalp krizi olayına da inanmıyorum. Türkiye'de saç ekimi çok fena bir sektör haline geldi, araplardan avrupadan falan bi dünya insanı konaklama beraber paketlerle uçuk ücretlere buraya getiriyorlar. O yüzden yok kalp krizi falan diye insanları korkutmalarını anlayabiliyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

vichy nin saçları güçlendirme setini kullanıyorum, en azından marka diye güveniyorum.

amacım saç çıkarması değil, saçımı güçlendirsin yeter.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 4603 Toplam Mesaj: 34
sac ilac mavi su