Mavi Su ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Kelin ilacı olsa önce kendine sürer lafını unutmayın 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

valla hocam bende çok duydum bizim arkadaşın yakın arkadaşı kullanmış kel adamın kafasında saç var şimdi dediler. birebir tanıkları falan. Bu konuşmaların ardından bir kaç kişi daha sipariş etti kendilerini tester ilan ettiler bakıp göreceğiz

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

kafa yapın düzgünse eğer ustura hacı ciddiyim.eskiden tırsıyodum dökülmeye başladığında henüz 18 yaşındaydım düşün önler acayip dökülmüştü tepede açıldı dedim tamam kel kaldık çok geçmedi cidden aşırı döküldü.

Askere giderken bi sıfır yaptırdım baktım kendime dedim aklıma tüküreyim on numara oldu. 2 seneyi geçti ustura abi bide yanina uygunsan ver sakalı senden daha karizması yok kelliği engelleyemiyorsan kazıt gitsin korkma.

The End
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam et ye bol bol protein diyeti en etkilisi. ilaca para verme boşu boşuna .

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Priorin şampuanı kullanarak saç dökülmesini tamamen kesmiş birisi olarak söylüyorum

Priorini kullanmaya başladıktan sonra 15 yıllık berbere traşa gittim sen saçına naptın dedi çünkü hem artış vardı hemde dökülmemişti

İnternette, eczanelerde satılıyor. alıp deneyebilirsiniz.

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Priorin şampuanı kullanarak saç dökülmesini tamamen kesmiş birisi olarak söylüyorum

Priorini kullanmaya başladıktan sonra 15 yıllık berbere traşa gittim sen saçına naptın dedi çünkü hem artış vardı hemde dökülmemişti

İnternette, eczanelerde satılıyor. alıp deneyebilirsiniz.

Biraz seyrek hocam ama kullandığın şampuana bakacağaım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

valla hayatını materyalizme adayan ben de başladım bunu denemeye 2-3 gün önce. şişesi 220 lira, kaybedecek birşey yok. Kalp krizi olayına da inanmıyorum. Türkiye'de saç ekimi çok fena bir sektör haline geldi, araplardan avrupadan falan bi dünya insanı konaklama beraber paketlerle uçuk ücretlere buraya getiriyorlar. O yüzden yok kalp krizi falan diye insanları korkutmalarını anlayabiliyorum.

kalp krızı ilişkisi şuradan geliyor: bunların içinde yüksek miktarda minoksidil veya finasterid(alfa blokör, antihipertansif-  bir nevi damarları genişletiyorlar. ) gibi ilaçlar bulunmakta. sen bunu kafana sürünce içindeki yüksek miktardaki ilacın bir kısmı kana geçiyor ve altta yatan kalp yetmezliği gibi bir hastalığın varsa sana geçmiş olsun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

en iyisi bıttım sabunu

ben sarımsak özlü şampuan kullanıyom bir sike yaramıyor ama takılıyorum öyle :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

bakın saç güçlendirici koruyucu vitamin ampullerın karıstırıldıgı majıstral urunler var raf urunlerı war etkılıler ancak saç cıkarma bambaska konu sacın derdı testesteron bakın kadınlara saçları taş gibi abidik gubidik alacaksınız sonrasını dusunun eğer urun saçı cıkarıyorsa cükü indiriyordur hormon ayarınızı bozmayın yazık gunah la bende eczacıyım mavı zımbırtıdan bende yapar satarım gunah sıze yapmıyorum yoldan cıkarıyorsunuz ınsanı arkadas testesteron yukarı saç aşağı testesteron aşağı saç yukarı eczacı grubunda bu mavı zımbırtı cok konusuldu benı gec onlarca yuzlerce eczacı konustu etken maddelerını ınceledı gıdın ektırın akıllı mantıklı ıs yapın

siz böyle devam edersenız su mavının popülaritesi düşsün sarı kırmızı bi renk uyduracam ıcıne vıtamın mıtamın bı de sacınız cıksın dıe östrojen arttırıcı etken maddeler ekleyip kakalayacam size benden demesı :)

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Net söylüyorum paranıza yazık. 
    Sonuç hiç bir zaman tatmin etmeyecek saç ektirin kurtulun yada parlak parlak barışık yaşayın arada yağlayın falan 

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
Toplam Hit: 4598 Toplam Mesaj: 34
sac ilac mavi su