Max 1200 Tl Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Selam müritler

Max 1200 tl olabilecek şekilde telefon önerilerinizi bekliyorum

Aklımda general mobile 8 var yeni çıkan modeli, sizler neler önerirsiniz 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

GM 8 alınmaz onu bir kere kafadan sil. Kullanım şeklini yazarsan ona göre tavsiyede bulunayım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Neden öyle dedin hocam aklımda ilk o vardı benim. Aradığım özellik gm8 özellikleri olsa yeterli bu telefonun tek ebatını beğenmemiştim büyük diye. Telefonumda trojen var o yüzden değiştiriyorum zaten şimdiki telefonumda gm 6 bundan memnundum ama değiştirmek zorundayım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşlemcisi eski, markanın her modelinde olan kronik sorunları var, 2018 yılında 720p ekran... Daha sayayım mı ?

O paraya alınabilecek pişman etmeyecek cihazlar :

https://www.hepsiburada.com/nokia-6-nokia-turkiye-garantili-p-HBV000006GDRC?magaza=Timmy

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002NDNB?magaza=Turuncuma%C4%9Faza

https://www.hepsiburada.com/huawei-p9-lite-2017-huawei-turkiye-garantili-p-HBV0000043XMJ?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c7-ithalatci-garantili-p-HBV0000019EGB?magaza=Ceppaket

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-a1-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008STXB?magaza=Hepsiburada

Garanti sağlam olsun istiyorsan Nokia veya Huawei'yi tercih etmelisin.

mkyb tarafından 18/Şub/18 18:40 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Hocam verdiğin linkler arasında huawei ve xiaomiler arasında kaldım, sen seç birini alayım :) forumun telefon konusunda en bilgili müritlerindensin sonuçta :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

P9 Lite 2017 gayet iyi bir cihaz ama 16 GB. Eğer çok uygulaman varsa ileride sorun yaşatma riski var. Uygulamaların az ise onu al.

Xiaomi Mi A1'i saf Android'i seviyorsan almalısın. Redmi Note 4 ise her türlü alınabilir model. Daha ucuza 3 GB ram ve 32 GB hafızalı olanıda var. Ama 100 lira fark için değmez.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Çok uygulamam yok belli başlı şeyler instagram falan. P9 u alıyorum o zaman son kararımız mı şimdi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aynı paraya Nokia'yıda alabilirsin. O 32 GB.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Aynı paraya Nokia'yıda alabilirsin. O 32 GB.

16 gb benim için kafi hocam hafızaya pek takılmıyorum hangisi üzmez beni dersen onu alıcam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Linkini attıklarımın hiç birisi pişman etmez hocam. Hangisini beğendiysen onu al derim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

P9 daha ağır basıyor şimdilik bir kaç gün düşünüyüm ikisinden birini alacağım, teşekkür ederim bu arada ilgin için :)

Toplam Hit: 2914 Toplam Mesaj: 26
telefon telefon