Max 1200 Tl Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

hayırlısı olsun. Nokia nın her zaman gönlümde yeri ve kredisi var.  geçmişe bakarsak en çok kahrımızı çeken markadır o yüzden batsada farketmez

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

Nokia 6 ya karar verdim siparişi verdim yeni

Hayırlı olsun. Android 10`a kadar güncelleme alacak o cihaz. HMD Global güncelleme işini sıkı tutuyor. Adamlar 2017 son çeyrekte Sony, HTC, Asus gibi firmaları geçti telefon satışında. 

Hocam bir soruda ben sorayim en ucuz yollu bataryasi en iyi giden telefon hangisi su anda gunluk 200 adet mail geliyir 100 adetinr cevap yazmam gerekiyor telefon agirlikli olarak bu iste kullaniliyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Batarya önemliyse Lrnoco P2. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

Nokia 6 ya karar verdim siparişi verdim yeni

Kardeşime almayı düşünüyorum izlenimlerini paylaşırsan güzel olur.

O siparişi iptal ettim huawei aldım hacım ama bu da güzel cihaz seri hızlı artı telefon çok şık duruyor mavisini aldım şıklığı bile yeterli bi sebep almak için, bu arada mkyb hocama teşekkür ederim tekrardan 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun, güle güle kullan hep iyi haber al inşallah. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2885 Toplam Mesaj: 26
telefon telefon