folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mayalar Yanılmadı. 21 Aralık 2012 Doğruydu, İnsanlık Yanlış Yorumladı.(Kafa Açma)

Mayalar Yanılmadı. 21 Aralık 2012 Doğruydu, İnsanlık Yanlış Yorumladı.(Kafa Açma)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

MOD'A NOT : Öncelikle mod arkadaştan kusura bakmamasını diliyorum. Derin Konular bölümüne bu konuyu geçenlerde açmıştım ancak malumunuz ana sayfaya düşmediği için oradaki konular kimse girip bakmıyor. Gün geçtikçe içeriğe inancım niyeyse daha da arttı. Müridlerin yorumlarını merak ediyorum ancak ana sayfaya düşmeyen konu olduğu için yorum gelmiyor. O yüzden tekrar açtım. Diğer konuyu silebilirseniz sevinirim.

Selam müridler. İnternette bir şeylere denk geldim. Dünya dışı üstün yaşamların varlığı ve sair mevzulara yürekten inandığım için bilimsel olup-olmadığını sorgulamadan inandım orası ayrı tabi ama sizle de paylaşmak fikrinizi almak istedim :) Eğer yazılanlar doğruysa, dünya tarihinden tut dine kadar ucu dokunacak bayağı psikopatça bir konu çünkü.

Not         : Aramızda sümerolog, filolog, uzay bilimci, ilahiyatçı, hobi aracılığıyla bu olaylara aşırı ilgi duyan herkes bi okuyup yorum yaparsa sevinirim. Zira, arkadaşlarla günlerdir bu konuyu tartışıyoruz :D

Not-2-    : Tartışma çıkaracak, konuyu koyu şekilde dine bağlayacak varsa rica ediyorum girip okumasın. Herkesin inancı kendine. İnanırız-inanmayız yalnızca şöyle fantastik şeyleri bile düşünmek insana vizyon katar, zararı olmaz. Durduk yerde banlanmayalım, seviyeli seviyeli kafa açalım şurda gözünüzü seveyim.

Kaynak   : http://www.bisosyo.com/mayalar-yanilmadi-21-aralik-2012-dogruydu-ve-biz-yanlis-yorumladik/

İçeriği kopyalamaya izin vermediği için kopyalayamadım. Linkten bakarsanız sevinirim.

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

İnternette bir şeylere denk geldim. Dünya dışı üstün yaşamların varlığı ve sair mevzulara yürekten inandığım için bilimsel olup-olmadığını sorgulamadan inandım

Bitmiyosunuz da arkadaş ya. :))) Her gün çoğalıyorsunuz. :p

SkynetX tarafından 14/Eki/17 20:05 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@Skynetx hocam neden öyle diyorsunuzki, bilinmeyene ilgi duyan müritler var! Siz ilgi duymazsanız saygım sonsuzdur.

Neyse konuya gelirsek hocam tamda bu konu ilgi alanıma girdi, belli nedenlerden ötürü tabiki, ben biliyordum o takvimde bir hinlik var.. dur bakalım inceleyecem dahada yazarım konuya ben.. şimdi bazı işlerim var. Gelecem ama.

DipNot: Birde derin konular Ana ekranda Gözüksün istiyoruz diyenler el kaldırsın. :)

Kurtismail tarafından 14/Eki/17 20:12 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Haci niye okudum ben bunu :/ gercekten kafa açtı.  Ama yazilanlar cok mantikli geldi.  Değişik.  Daha çok kafa açmadan konudan uzaklaşıyorum.  Kaynak linkleri yada sümer yazitlarini nereden buluruz?  Geçenlerde bir yerde okudugumda o yazitlarin gunluk hayattan hava civadan bahs ettigini gordum sanki ben mi yanli hatırlıyorum bilemedim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı

@Skynetx hocam neden öyle diyorsunuzki, bilinmeyene ilgi duyan müritler var! Siz ilgi duymazsanız saygım sonsuzdur.

Neyse konuya gelirsek hocam tamda bu konu ilgi alanıma girdi, belli nedenlerden ötürü tabiki, ben biliyordum o takvimde bir hinlik var.. dur bakalım inceleyecem dahada yazarım konuya ben.. şimdi bazıişlerim var. Gelecem ama.

Bilinmeyene benim de merakım var ama bu iş saçma sapan internet siteleri YouTube kanalları üzerinden olmaz. Bu konular hakkında tek bir bilim adamının makalesi falan var mı? Yok.

Ne Amerikanı ne Rusu ne Japonu ne Çini.... Hepsini mi susturuyorlar tek tek ???

Siteler hit almak adına saçma sapan haberler yapıyorlar böyle siz de hemen inanıyorsunuz.... Haberi okumadım ama eminim Mayalardan girip Mısırdan piramitlerden falan çıkmışlardır. Maya olduğuna göre gizli kahramanımız Nibiru 'dan da bahsetmişlerdir hatta. Yazıyı okumadım. :))))

2012 olmadığın göre yeni bir tarihte vermişlerdir. 2030 lar 40 lar falan. Bizler 2012 yi yanlış yorumlamışız kesinlikle aslında gerçek tarih bu zamanlarmış falan yazmışlardır... :]]]]

SkynetX tarafından 14/Eki/17 20:16 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

ee yazinin sonuna kadar okudum 2012de nibiru gelip ne gibi degisiklik yada nasil bir temas kurmus hicbirsey soylenmemis 21 aralikta takvim sona ermis ee hangi donguye girilmis ben var bisey anlamamak 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Planet X diye bir gezegen yokmuş NASA açıklamış https://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Ccc salusa reyiz ccc

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hadi o kadar meraklısınız uzaylılara alın izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=xR9SIsf0OMI

En azından alanında uzman biri bir şeyler söylüyor.

Gerizekalı siteleri referans alacağınıza şu videoyu izleyin hadi bakiyim. :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

ne okudum amk ben 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Inanmasam bile okumak keyif veriyor. Teşekkürler paylaşım için :)

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
Toplam Hit: 2007 Toplam Mesaj: 14
kafa yakan konular