Mayıs Ayı Fiyat/Performans Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Apple Nokia ve Blackberry gibi azalarak bitecek yeni lider Huawei olacak. 

Geleceğin Xiaomi'si ise Realme isimli marka olacak. Adamlar geçen sene kuruldular ama gümbür gümbür geliyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Benim gibi bataryacilar icin iyiymiş ama hala a7 2016 iledevam edecegim sanırım 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ek olarak şu cihazda bu rakama çok iyi. 

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s6-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS632-B?magaza=markaclup

2 tane aldım Samsung TR resmi garantili sıfır cihaz. S6'nın iki kötü tarafı var. Bataryası cihaza yetmiyor ve hafıza kartı takılmadığından 32 GB'a mahkumsunuz. 

Ancak gerek kamera gerekte ekran kalitesi konusunda 1.600 liralık rakiplerini tokat manyağı yapar.

Tokat manyağı yapar mi bilmiyorum da; Ergonomi de çok önemli, yabana atılmaması gerekli. 

Ne bu Samsung S6 ne de Fun Edition tam olarak hoşlandığım modeller değil. 

Fiyat olarak Muadili'leriyle(?) mukayese edildiğinde dahi Kullanılabilirlik ,evet kişisel tercihler ve ölçüler de önemli her birey için, de önemli. Birisinin donanım olarak , fiyatına dayanaraktan diğerlerine göre, çok öne çıkar(ıl)ması harikulâde olduğuna işaret edemez, bence. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Şu xiaomi nin gidip huawei nin leica nokia nında carlzeiss yaptığı gibi bir firma ile kamera işini çözmesi lazım. Gidip parası neyse verip şu kamera kalitesini oppo kıvamına getirsin yeterli.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Şu xiaomi nin gidip huawei nin leica nokia nında carlzeiss yaptığı gibi bir firma ile kamera işini çözmesi lazım. Gidip parası neyse verip şu kamera kalitesini oppo kıvamına getirsin yeterli.

Xiaomi balonu hızlı patladı. Bu Çinli firmada ilk kez yazılımda bu kadar çapsızlık gördüm gerek ses kalitesi, kameradaki o ölü gibi çeken solukluk, Snapdragon 625 takıntısı, menüde çıkan reklamlar, çirkin uygulama menüsü, birbirinin aynısı telefonlar ve hepsi giriş seviye ve telefonun içinde o dandik MİUİ ve 3/5 basit uygulama hariç hiç bir şey Xiaomi'ye ait değil.

Sanatsal beceri adamlarda sıfır kendilerini geliştiremediler böyle olunca sadece fiyat ile özellikle kaçak iş yapar oldular zaten bizim millet gibi fakir toplumların aradığı şey bu olduğu için iş yaptı biraz bu fiyatlar ile burada iş yapamaz Türkiye'de ve bir kaç ülkede bu şekilde tıkanma yaşamaya devam ederse kabuğuna çekilip yalnızca Çinde satış yapan bir firma olarak kalacaktır.

Yaptıkları tek düzgün şey diğer firmaları işlemci ve donanım konusunda yola getirmek ve yazılım konusunda adımlar atmalarını sağlamak oldu, HTC, LG ve Sony gibi zaten batacak olan firmalar için hızlandırıcı etkileri oldu. Tarihe Moğol istilası olarak geçecekler.Her tarafı salladılar ama kalıcı olamadılar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

bu telefon mu sence yoksa huawei p msart 2019 mu? 1500-1800 arası 

ikisi arasında kaldım ablama alıcam uzun sureli kullanım için alıcaz... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı

O bütçeye S6 öneririm. 

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s6-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS632-B?magaza=markaclup

Eski olduğuna bakma şimdki orta seviye cihazları tokatlar. Sadece kamerası ve ekranı için bile alınır. Ha illa yeni model istiyorum dersen M20 derim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

O bütçeye S6 öneririm. 

Eski olduğuna bakma şimdki orta seviye cihazları tokatlar. Sadece kamerası ve ekranı için bile alınır. Ha illa yeni model istiyorum dersen M20 derim.

eyvallah hocam teşekkür ederim bi sunayım kendisine bakalım o artık hangisini seçerse onu alırım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

O bütçeye S6 öneririm. 

eyvallah hocam teşekkür ederim bi sunayım kendisine bakalım o artık hangisini seçerse onu alırım 

Özellikle beyaz olanı tam bayan telefonu. Kibar ve ele oturan bir tasarımı var S6'nın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

O bütçeye S6 öneririm. 

Özellikle beyaz olanı tam bayan telefonu. Kibar ve ele oturan bir tasarımı var S6'nın.

hocam m20 ye karar kıldık bi link var mı bildiğin hediye hafıza kartlı yoksa gidip samsung dan mı almak lazım 

hediyeyi orada mı veriyorlar 

Toplam Hit: 5260 Toplam Mesaj: 47
samsung