folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Hayatta hiç bir sik olamamış boş, küçük, gereksiz insanların, dini inancına bile ters düşerek, ölen birinin arkasından kulaktan dolma bilgilerle atıp tuttuğu bir başka konuya daha hoşgeldiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

hic sevmezdim... Allah rahmet eylesin. cok sovmuslugum var inşAllah hakkini helal eder :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek
    mont-blanc bunu yazdı

Sanki ölmeyecek gibi yaşıyordu

Sitem hep aşinalardan gelür biganeden gelmez
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amk bu adamın ölümünün arkasından sallıyorsun eyvallah da bütün dünya sizin değerlerinizi uygun yaşarsa ne sik anladım bu işten bırakın o adamda sizin kafanızdan farklı olsun Allah rahmet eylesin de geç.

ebedi devlet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Lan yemişim birandını, senin benim gibi biri işte hatta konuşamayan bana hareketleri konuşamalrı hiç güven vermeyen yalaka bi adamdı gündeme göre konuşan vizyonu misyonu olmayan bi maşa. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Lan yemişim birandını, senin benim gibi biri işte hatta konuşamayan bana hareketleri konuşamalrı hiç güven vermeyen yalaka bi adamdı gündeme göre konuşan vizyonu misyonu olmayan bi maşa. 

vizyonu misyonu olmadığını da çok biliyon ya amına koyim. 71 yaşındaki adamı tüm türkiye'nin önüne koymuşar o hızlı konuşmada bırakta olsun hata.ayrıca o politik konuların içinde ne kadar da güldürüyordu beni. Gören de sana yapmış yalakalığı da kin kusuyorsun zanneder.Bu kadar dengesiz ve seviyesizce bir mesaj yazlabilirdi.Helal olsun.Hele de bunları tvden seyir edip gazetelerden okuduklarınla söylüyorsan seni ayrıca alkışlıyorum da.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

Fransa'da öldürülen teröristlere yapılan törene ses çıkar(a)mayıp da Mehmet Ali Birand'ı terör örgütü yandaşı olmakla suçlayanlara tek sözüm; onun onda biri cesaretin kendilerinde olmadığıdır. Allah rahmet eylesin..

iskarpin tarafından 17/Oca/13 20:42 tarihinde düzenlenmiştir

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

allah rahmet eylesin. Espirili bir haber anlatımı vardı. Ne diyelim. Hepimizin gideceği yer.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Kadın haberi görünce, AAAAAAAA AAAAAAAAAA AAAAAAAAAA diye bağırdı lan dedim ne oldu 1 döndüm ölmüş ya dedim ne insanlar var, ünlü biri öldümü bu kadar panik ya olur mu hiç :)

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

vizyonu misyonu olmadığını da çok biliyon ya amına koyim. 71 yaşındaki adamı tüm türkiye'nin önüne koymuşar o hızlı konuşmada bırakta olsun hata.ayrıca o politik konuların içinde ne kadar da güldürüyordu beni. Gören de sana yapmış yalakalığı da kin kusuyorsun zanneder.Bu kadar dengesiz ve seviyesizce bir mesaj yazlabilirdi.Helal olsun.Hele de bunları tvden seyir edip gazetelerden okuduklarınla söylüyorsan seni ayrıca alkışlıyorum da.

küfretme lan aciz herif, klavyenin başına geçip beyinciğine her geleni yazma. kavga edeceksen burası yeri değil kavgha edecek yere gidelim. burası  yazı tahtası istediğini yaz çık git. saygılı ol biraz.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 9943 Toplam Mesaj: 100