folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Lan yemişim birandını, senin benim gibi biri işte hatta konuşamayan bana hareketleri konuşamalrı hiç güven vermeyen yalaka bi adamdı gündeme göre konuşan vizyonu misyonu olmayan bi maşa. 

vizyonu misyonu olmadığını da çok biliyon ya amına koyim. 71 yaşındaki adamı tüm türkiye'nin önüne koymuşar o hızlı konuşmada bırakta olsun hata.ayrıca o politik konuların içinde ne kadar da güldürüyordu beni. Gören de sana yapmış yalakalığı da kin kusuyorsun zanneder.Bu kadar dengesiz ve seviyesizce bir mesaj yazlabilirdi.Helal olsun.Hele de bunları tvden seyir edip gazetelerden okuduklarınla söylüyorsan seni ayrıca alkışlıyorum da.

küfretme lan aciz herif, klavyenin başına geçip beyinciğine her geleni yazma. kavga edeceksen burası yeri değil kavgha edecek yere gidelim. burası  yazı tahtası istediğini yaz çık git. saygılı ol biraz.

Bordo klavyeliyim ben. Saygı göstermek mi? Sen mi bunu yazıyorsun o mesajından sonra?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Lan yemişim birandını, senin benim gibi biri işte hatta konuşamayan bana hareketleri konuşamalrı hiç güven vermeyen yalaka bi adamdı gündeme göre konuşan vizyonu misyonu olmayan bi maşa. 

vizyonu misyonu olmadığını da çok biliyon ya amına koyim. 71 yaşındaki adamı tüm türkiye'nin önüne koymuşar o hızlı konuşmada bırakta olsun hata.ayrıca o politik konuların içinde ne kadar da güldürüyordu beni. Gören de sana yapmış yalakalığı da kin kusuyorsun zanneder.Bu kadar dengesiz ve seviyesizce bir mesaj yazlabilirdi.Helal olsun.Hele de bunları tvden seyir edip gazetelerden okuduklarınla söylüyorsan seni ayrıca alkışlıyorum da.

küfretme lan aciz herif, klavyenin başına geçip beyinciğine her geleni yazma. kavga edeceksen burası yeri değil kavgha edecek yere gidelim. burası  yazı tahtası istediğini yaz çık git. saygılı ol biraz.

Bordo klavyeliyim ben. Saygı göstermek mi? Sen mi bunu yazıyorsun o mesajından sonra?

küfür etmeyeceksin, geri yazdıkların doğrudu yanlıştır beni ilgilendirmez  okursun cevap yazarsın eleştirisin küfür yok..!

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

her devrin adamı bi oyle bi boyle. bi apoyla gorusurz en son türkçe olimpiyatlarında juriydi neyse 

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

allah rahmet eylesin .

birand'a küfür edenler insanlığın ne noktaya geldiğinin kendi özgür düşüncelerini kullamayıp kulaktan dolma veya algı hatasından kaynaklanan problemleri olduğunun kanıtıdır

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

ölümden çok korkuyormuş korkucak bişeyyok sıkıntılarından kurtuldu allah rahmet eylesin

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    harbi ufak beyinlisiniz kulaktan doğma bilgilerle bir üstadı harcıyorsunuz yazık
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

şaka gibi la hiç öldüğüne inanamıyorum. sanki hala hayattaymış gibi geliyo bana hep..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

hacı siyahberelinin dediklerine katılıyorum .. ama misyonu var olmaz mı? bizim önümüze konulan her insanın bir misyonu var kimbilir bu adamın ki neydi.. bende kişiliğini pek sevmezdim neyse ne.. boşver gitsin zaten

zone tarafından 17/Oca/13 21:37 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Tasak geciyorsunuz yeminle...

gazeteci daga cikmamaliymis. Siktir lan, gazetecilik hakkinda ne biliyorsun sen ?

gazeteci adam onjektif olmak; halka dogrulari anlatmak zorundadir. Bir anlamda hakim gibi olmali, iki tarafinda goruslerini almasi ve halka objektif sekilde yansitmasi lazim

muhalefet yada karsit goruslere tahammulunuz yok. Bu yuzden sizde 'yandas ve muhalif' gazeteci kavramina katilabilirsiniz. Fakat gazeteci onjektif olmak zorunda. Sirf orduyu, sirf ulkuculeri yada sirf bir kesimi dinleerek ne kadar onjektif olacak?

teroristler dogrudur, serefsizler ve bitirlmeleri gerek. Dogurudur. Bende buna inaniyorum. Fakat onlarla gorusup dag hayatini, bu elemanlari 'oldugu gibi ve objektif' halka aciklayan gazetecileri anliyorum. Dislamiyor aksine gazetecilerin her kesimi dinleyip, oldugu gibi ve objektif yayinlamasi gerekir. 

Bugun kandile cikan gazeteci serefsiz, yarin ulkuculerle gorusen fasist; yarin askerle gorusen darbeci, oburgun dincilerle gorusen irticaci; Ataturkculerle gorusen dinsiz....

e yuh aq. Sizin beyinleriniz sulanmis. Sizin baska goruslere tahammukunuz yok. Cahillainiz. İnsanligin yuz karalari, ozgurluk dusmanlari. Herkes sizin dininize inanacak, sizin gii dusunecek, dunyayi sizin gordugunuz renkle gorecek. 

Oldu canim; baska ???

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

http://www.haberturk.com/medya/haber/812384-flas-usta-gazeteci-hayatini-kaybetti

kendisini pek sevmezdim ama öldüğüne üzüldüm yine de Allah rahmet eylesin. 

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 9901 Toplam Mesaj: 100