folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mekanlara Guest Bulamayınca Elektronik Müzik Topluluğunu Kurdum. - (0'Dan Küçük Bir Hikaye)

Mekanlara Guest Bulamayınca Elektronik Müzik Topluluğunu Kurdum. - (0'Dan Küçük Bir Hikaye)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Nasıl Başladı(Şuan İstanbul)? 

Bundan 1 yıl önce Istanbul gece hayatında mekanlara giderken bilet parası vermek istemeyen; ama dj'lere ve ortamlara meraklı bir murid olarak tam da buraya "Module" isimli gece kulübüne bir kızla gidiceğimi ve guest yazdırıcak kimseyi bulamadığımı yazmıştım. Kişi başı 100tl bilet parası vermek istemiyordum ve piyasadaki sürekli takılan erkekler davet ederken guest yazdırdığı için kız da bu olayın farkındaydı; ya bilet parası vericektim ya da guest yazabilicek birini bulucaktım. Bazen olmayınca olmuyor işte malesef guest bulamadım. Sonra bu böyle olmaz diyip tamı tamına 1 yıl sonra bu topluluğu kurup insanları bir araya getirdim, elimde güzel bir kitle oluşmaya başladıktan sonra da Mekanın işletmecisiyle anlaşma masasına oturdum. Ve şuanda EMT; Elektronik Müzik çalan tüm mekanlarla anlaşmalı ve her hafta 600-1000 kişiyi gece kulüplerinde ayrıcalık sunuyor. Whatsapp gruplarımız aracılığıyla insanlar sosyalleşiyor ve aynı kafadaki insanlar geceleri dışarı birlikte çıkabiliyor veya DJ'lik konusunda birbirlerine yardımcı olabiliyor. Belki çok klasik bir söz olucak ama sizler de benim yaşadığım şeyleri yaşamayın diye İstanbul'da yaşayan tüm müridlerimizi topluluğumuza bekliyorum. 

Guest bulamadığım konunun linki; https://www.tahribat.com/forum/bugececoda-tanidigi-olan-var-mi-mekana-guest-aya-239012

Guest ne demek?

Mekanın sizi davet etmesi (Giriş ücreti vs. ödemeden)

Her hafta guest yazdığımız mekanlar ; 

Module(Kemerburgaz) , Kastel(Cihangir), ROXY(Taksim), KAFES(Kilyos), Klein Phönix(Maslak Sanayi)

Guestsiz giriş fiyatı; 120tl (kişi başı/ort.)

Instagram?

@elektronikmuziktoplulugu

Topluluk Hakkında?

Elektronik Müzik Kültürünün başta Türkiye’de olmak üzere tüm dünyadaki etkileşimini arttırmak ve etkinlikler düzenleyerek bu kültürü arttırmayı ve aşılamayı birinci hedefimiz olarak görüyoruz. Eğer bu zamana kadar Elektronik Müzik ile herhangi bir etkileşimin olmadıysa ve bu yazıyı okuyorsan üye ol veya herhangi bir etkinliğimize katıl. Üye alımı konusunda biraz seçici olduğumuzu duymuş olabilirsin; bu yüzden topluluğumuzdan bir tanıdığın var ise referans bölümüne yazmayı unutma! Yok ise kesinlikle başvurunu gönder ve sana ulaşmamızı bekle. Tüm bilgileri doğru girdiğinden emin ol ve sabret! Sana olumlu/olumsuz bir dönüş yapacağız.

HEMEN BURAYA TIKLAYARAK BİZE BİR BAŞVURUDA BULUN(ÜCRETSİZ)

orheyn tarafından 12/Şub/20 01:01 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

ankara için gönderdim

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mihni
    mihni's avatar
    Erkek

Güzel bir uygulama tebrik ederim sni @orheyn

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

üye oldum, üye olurken üye olduğum topluluk kısmına tahribat.com yazdım bilgin olsun. bizi de bekleme listelerinde çürütme. :)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam konunu görmedim görseydim seni 200 kağıdını cebinde bırakırdım 

ama neyse ki güzel şeylere vesile olmuşsun

zaten module, rx, suma vs yani gecenin cızırdayan tayfasının zaten whatsapp grupları mevcut

seninkine de bakmak isterim daha local etkinlik olursa tadından yenmez

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Guzel olmus, benim gözümde bir startup projesidir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Kardeşim fikir güzel fakat 14k beğenili bir sayfanın gönderi beğenileri yorumlarının olmaması biraz sırıtıyor. UYgulamaya bile dökülesi bir proje aslında. Madem mekanlarlada anlaşıldı bu çoğaltılabilir. 

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

süper olmuş tam aradığım şey, geçen zpm dam muhabbeti yaptıgından headhunterz e gidemedim anasını satim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

izmiri de var mı

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Benim bir arkadaşım da sizin grupta, bende yavas yavaş elektronik müzik dj'lik yapmaya başladım ama daha çok Solomun kafasında :) Biraz daha çalıyım mekanda sonrasında katılmak isterim bende. 

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

izmiri de var mı

hocam izmirde u.nite vardı hala devam ediyorlar mı bilmiyorum

fb da sayfaları vardı 

instada da vardır illa

You think you've travelled far and never seen the stars :)))