folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mekanlara Guest Bulamayınca Elektronik Müzik Topluluğunu Kurdum. - (0'Dan Küçük Bir Hikaye)

Mekanlara Guest Bulamayınca Elektronik Müzik Topluluğunu Kurdum. - (0'Dan Küçük Bir Hikaye)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

istanbul içi gönderdim 

Roxy güzel mekandır zamanında az takılmadım :)  

yok amk imzam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

tebrikler, üye oldum 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam. Merak ettiğim bir şey var. Bu projeni başlamasına asıl sebep olan 2018 kasımda ki sevgilin ile hala sevgili misiniz :) 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Güzel fikir. Bir kaç ay kadar önce Module le gidicez bir arkadaşla arkadaşımın akşama doğru bir işi çıktı ve ben tek kaldım. Yanımda kadın olmadan giremeyeceğimi biliyorum ancak gitmek de istiyorum. İrtibat numarasından ulaştım ve durumu anlattım. Konuştuğum adam telefonu kapatınca adını soyadını mesaj olarak gönder ben halledicem dedi kapattık telefonu. Ben mesajı gönderdim ve akşam da atladım kadıköyden module gittim. Kapıda tabii ki almadılar. Durumu anlatıyorum yok almıyorlar kimle konuştun diyorlar ben de ismini bilmediğim için isim veremiyorum numara veriyorum numaradan olmaz vs almıyorlar. Bir süre ısrar ettikten sonra birisi adımı soy adımı alıp içeri gitti ve sonra "Arkadaşlar beyfendi club pro" gibi bir şey söyledi ve bilet ücreti de almadan içeri girdim. Genelde tek başıma dışarı çıktığım için sadece artık müdavim olduğum bir iki mekan harici maalesef mekanlara giremiyorum bu güzel bir fikir olmuş. Başarılar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam. Merak ettiğim bir şey var. Bu projeni başlamasına asıl sebep olan 2018 kasımda ki sevgilin ile hala sevgili misiniz :) 

Hayır hocam ortak bir kararla bitirme kararı aldık. Saplığımıza kaldığı yerden devam ediyoruz.