folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Memura Zam %4, Gaza Elektriğe %10? Kaç Çeşit Enflasyon Var Bu Ülkede?

Memura Zam %4, Gaza Elektriğe %10? Kaç Çeşit Enflasyon Var Bu Ülkede?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

benim babam öğretmen aylık geliri 2300 ben ve kardeşim ünv okuyoruz aylık nerdeyse 1000 tl bize geliyor yurdu evi faln derken . araba taksitleri var ayda 800tl doğalgaz sözgeliimi aylık 150 gelcekse bundan sonra 180 gelcek elektrik yine öyle yeme içme parasıda bu maaş dahilinde ee bu adam ne yapacak bu 2300 geldiği gibi gidiyor aq hem mesela devlet 260tl kredi veriyor bir paket uzun parlıament içsen günde 8.25çarpı30 eşittir 260 ki daha zam gelcek ki bazı aylarda 31 çekiyor bu nası iş aq

Neyse..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

benim babam öğretmen aylık geliri 2300 ben ve kardeşim ünv okuyoruz aylık nerdeyse 1000 tl bize geliyor yurdu evi faln derken . araba taksitleri var ayda 800tl doğalgaz sözgeliimi aylık 150 gelcekse bundan sonra 180 gelcek elektrik yine öyle yeme içme parasıda bu maaş dahilinde ee bu adam ne yapacak bu 2300 geldiği gibi gidiyor aq hem mesela devlet 260tl kredi veriyor bir paket uzun parlıament içsen günde 8.25çarpı30 eşittir 260 ki daha zam gelcek ki bazı aylarda 31 çekiyor bu nası iş aq

azcık utanır la insan

niye la

İts My Life. NOW or NEVER
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

azcık utanır la insan

niye la

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı

zaten işin içine karı kız girdimi iflas ediyorsun. Bende burgerking ve sinema sektörüne büyük katkıda bulundum. Resmen ayda 1 işçi paralarını benden çıkardılar :D ama elimizdekiyle şükür yetinebildik. O sigarayı bıraktınmı büyük yük kalkar üstünde.

dostum herkes gidicidir ama sigara kalıcıdırr can dostuum o benim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

:D

La tok açın halkinden anlamazın ta kendisisin görmemen normal zaten geliriniz de çok yüksek değil ama özel üniversite araba şu bu derken biraz dikkat et kalp var bizde malum proteinsizlikten beslenemiyoruz ahaha :D

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Valla hala çıkıp açlıktan geberdiği halde ampulu savunanlar var. Allah daha az versin ki böyleleri toplumdan elensin.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=kNX0TRlBoTs

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

arkadaş yazmış babam 2300 tl alıyo diye. hocam 800 tl maaşla (yol parası ve asgari geçim indirimide dahil ) hem kira verip hem 2-3 çocuk okutan insanlar var. 2300 tl yeterli şu anda kimseye yeterli değildir ama çok daha kötüleri var. hükümetimiz sağolsun %3 maaşa zam yapıyor ama faturalardan kat be kat fazlasını tahsil ediyor. harçları kaldırmışlardı ya burdan kapatacaklardır belki.

sanane tarafından 01/Eki/12 12:02 tarihinde düzenlenmiştir

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

arkadaş yazmış babam 2300 tl alıyo diye. hocam 800 tl maaşla (yol parası ve asgari geçim indirimide dahil ) hem kira verip hem 2-3 çocuk okutan insanlar var. 2300 tl yeterli şu anda kimseye yeterli değildir ama çok daha kötüleri var. hükümetimiz sağolsun %3 maaşa zam yapıyor ama faturalardan kat be kat fazlasını tahsil ediyor. harçları kaldırmışlardı ya burdan kapatacaklardır belki.

bir sene uzattığım için harç beni kapssamıyuor maalesef

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

barzani piçini onur konuğu(!) yapmışlar birde salya sümük ağlıyor o.çocukları , memleketin anasını bellediler yaşanmaz ettiler iyice 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 4625 Toplam Mesaj: 43