folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Mennan Aksoy ( Mennan Usta ) - Aşağılık Kompleksi Olanlara Gelsin

Mennan Aksoy ( Mennan Usta ) - Aşağılık Kompleksi Olanlara Gelsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

bu video eski amk

discovery siktim sene önce yayınlamıştı bunu

hacı hoca trt geç kalmış :))))))))

allahın krosu okul okumamış etmemiş

türkiyenin işi mennan ustasına kaldıysa işi iş...

ayda milyon $ lık yurt dışına makine ihracat yapan makine mühendisleri var onları harcıyalım mı şimdi :)

ayrıca aşağılık kompleksiyle ne alakası var bunun anlamadım

adam hacı hoca olması sebebiyle devletten avantasını almış allahta yürü ya kulum demiş voliyi vurmuş abartılacak bişey yok...

Senin zihniyetten çok var bu ülkede.Bu yüzden böyle şeyler olması zorlaşıyor.

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

mübarek sanki babalarının oğlu arkadaş ya :) bence aşağılık kompleksi sizde var hacılar adamamı özeniyonuz napıonuz anlamadım...

yok ülkeye katkı sağlamışmışta yok bilmemne başarmışmışta mışmışta mış mış...

adamın firması gaziantep genelinde ilk 100 de bile yok amk siz halen bıdı bıdı

http://www.gvdb.gov.tr/istatistik_rekortmenler.php

Gaziantep yıllık 5 milyar usd ihracat yapan,

6 tane org. sanayi bölgesi bulunan, 6000'e yakın irili ufaklı fabrikanın aktif olduğu bir şehir.

Bu rakamlar içerisinde bu adamın sözü olmaz, senin o medyada sürekli gördüğün sabancı - koç ailelerini cebinden çıkaracak firmalar var burda.

En basit örneği Sanko.

Kaldıki önemli olan nokta, adamın bu ülkeye bir nebzede katma değer kazandırması, döviz girdisi sağlaması, sen neyin kafasındasın be adam.

+

Götün yiyorsa 2 civatayı birleştir bir makine yap, tübitaktan destek al...

Bu adam gibi üniversitelerde konferans ver, itü - bahçeşehir v.b. üniversitelerde

hahahahaha :)

bilmiyorsun bari atma

o senin bahsettiğin sanko fln yada diğerleri

sabancıların koçların donu bile olamaz

böyle bilmediğin şey hakkında konuşma başka yerde adama gülerler...

hmm sabancı telekom ihalesine ortak girdi ama sanko tek başına girdi. :) siz cidden antep sanayisini çok hafife alıyorsunuz. konukoğlu denen dümbüklerdeki para kimsede yok :) vergi olayına girmemelerinin nedeni antepteki neredeyse bütün okullarında kendi isimleri olduğu içindir :) 

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

bu video eski amk

ayda milyon $ lık yurt dışına makine ihracat yapan makine mühendisleri var onları harcıyalım mı şimdi :)

adam hacı hoca olması sebebiyle devletten avantasını almış allahta yürü ya kulum demiş voliyi vurmuş abartılacak bişey yok...

Hocam niye daha iyisini yapmaya çabalamak yerine bok atmayı tercih ediyosun allahın krosu dediğin adam kendine bi amaç belirlemiş bi ideali var onun peşinden koşuyor senin bu ülke için yaptığın hayırlı bi iş varmı bırak yapmayı hiç bu ülkeye yararlı olmayı bu ülkeye bişeyler katmayı düşündün mü  ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

O hükümet senin daşşaaanı yesin mennan usta!!

Ehl-i Byte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

bu video eski amk

Lan şerefsizlik yapma. Kime kıro diyorsun it herif.

O adamın konuştuğu antep ağzıdır. Gazi-Antep ağzıdır.

Gazi ünvanını Müslüman - Türk kimliği ile 6317 şehit vererek almış, atatürkün resmi nüfus kaydının olduğu, BDP'ye vekil vermemiş bir şehrin insanına doğru düzgün konuş.

sanane birader istediğime istediğim gibi konuşurum

babanın oğlumu o adam

çok seviyorsan nüfusuna geçir lan

küfürünüde aynen geri iade ediyorum

Tipik bir klavye delikanlısı adam vakası.

Hayatında ne yaptın birader?

Adama niye kro diyon. Şiveli konuştu diye mi?

Okumamış adam bunları yapmış sen okuduysan ne yaptın merak ediyorum?

Niye iftira atıyorsun adama? Avanta kelimesinin manası ne biliyor musun?

İstediğinle istediğin gibi konuşma hakkını kim veriyor sana?

Ama en çok şunu merak ediyorum. Bu adamdan daha iyi ne yaptında bu adamı küçük görme gibi bir gaflete düşebiliyorsun? Yediremediğin şey ne?

Prd sen çok fena sidik yarışı yapmazsın ve Karı kız peşinde facebookta takılırsın değil mi? 1. sınıftaki bir çoluk çocuk için orta okul seviyesinde yazılar yazman çok ayıp şeyler bunlar. Kendi kendinle çelişiyorsun zeka veledi.

Bir%20malın%20portresi

Baba parasıyla okuyup, klavye delikanlısı olmak kolay. Bu ülkenin senin gibi okumuş cahillere ihtiyacı yok zaten. Okumamış dediğin adam senin ömrü hayatında tek başına o riskleri götün yemeyip yapamayacağın şeyleri yapmış birisi.

Şerefini, onurunu eline al, gerçi birşey bulamayacaksın, git bence.

DrKill tarafından 12/Mar/13 04:50 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

bu video eski amk

Lan şerefsizlik yapma. Kime kıro diyorsun it herif.

O adamın konuştuğu antep ağzıdır. Gazi-Antep ağzıdır.

Gazi ünvanını Müslüman - Türk kimliği ile 6317 şehit vererek almış, atatürkün resmi nüfus kaydının olduğu, BDP'ye vekil vermemiş bir şehrin insanına doğru düzgün konuş.

sanane birader istediğime istediğim gibi konuşurum

babanın oğlumu o adam

çok seviyorsan nüfusuna geçir lan

küfürünüde aynen geri iade ediyorum

sen okumusunda adam olamamısın kronun kralı

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

izlerken yarısında niye izlediğimi unuttum yeminle. :D

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

davereed denen hergeleye cevap veren vatandaşların akıllarından şüpheliyim.

adam dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan -iq ya sahip klavye delikanlısı embesilin biri. Okumuş belki ama adam olamamış ve ömür billah olamayacak kimse tarafından siklenmeyek silik kişilikli asosyal bir beyinsiz adam.

Ona buna bok atarak dikkat çekmeye çalışıyor siktir edin gitsin piç!,

Memduh ustam gibilerin yağlı ellerine dillerine kurban olayım,ellerine sağlık. Karadeniz'e aşık bir insan olarak, gitmeyi çok istediğim bir yerdi oraya gitmek, gittim gördüm çok şükür. Şimdiki arzum Gaziantep'e gidip memduh ustamın ellerinden öpmektir, inş. bir gün oraya da gidicem.

Dangozluk yapıp küçümseyeceğinize emeğe saygı duymayı öğrenin,sikimtırak bir program upload edilip paylaşılsa,emeğe saygı diye bir sürü post dolmuştu burası,azıcık mantıklı olun amk!

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Gündüz tam yazamadım şimdi devam edeyim,

Öncelikle ustayı tebrik etmek lazım, konuşması, samimiyeti falan çok hoşuma gitti, şirkette 3 mühendis oturduk izledik tamamını.

Atlanmaması gereken gerçekler var;

1- Bu tarz ustalar oturupta sıfırdan böyle bir makina üretemezler, birebir kopyalarlar.. Fuarlara alınmamalarının sebebi de budur. Gördüklerinin aynılarını yapabilirler.

2- Tamamı türk malı olamaz.. Elektronik komponentlerin tamamını yurtdışından alıyoruz. Tamamını türk malı yapmaya çalışmak gerizekalılık olur. Bugün amerika, almanya, italya bile bunu yapmıyorsa, bir bildikleri var demektir.

3- TV'lerde gördüğünüz ilkokul mezunu şunu yaptı bunu yaptı haberlerine kanmayın, özellikle sonsuz enerji, sulu araba cartlı araba curtlu araba olaylarına kanmayın. Hepsinin hesabı kitabı var, 2+2=5 etmez hiçbir zaman.

4- Taiwan'lı uzmanlar yapamazsınız deyince adam hırs yapmış, duyunca gözlerim doldu aq. 3 mühendis TR'de üretilmeyen bir elektronik cihaz üzerine çalışıyoruz. Yahudi İtalyan'lara telefon açtım, adamlar bunu Türklerin yapması mümkün değil, sadece almanlar ve italyanlar yapabilir dedi. Nasıl bozuldum aq. Gidecem yüksek lisans yapacam öğrenip gelecem amına kodumun ibnelerinden.

Neyse sinirlenmeye başladım yine, ustayı tebrik ederim. Ama bu tarz işler mühendis işi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı

%300 daha ucuz,

100.000 liralık makinayı -200.000 liraya mı yapıyo yani :P

soylemde bir hata yok 33.333 tl ye yapiyor 

Toplam Hit: 7078 Toplam Mesaj: 56