folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Mercedes C200d Style Mi Yoksa VW Passat Comfortline Mi?

Mercedes C200d Style Mi Yoksa VW Passat Comfortline Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Bende Mercedes C220D var. Jetta, passat kullandim; Mercrdes'teki konfor, rahatlik digerlerinde yok. Benim arac eski model oldugu icin digerleri kadar atik degildi ama o da bana lazim degildi.

Ihtiyaclarini belirle, arabalari kullan oyle karar ver hocam.

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Bende Mercedes C220D var. Jetta, passat kullandim; Mercrdes'teki konfor, rahatlik digerlerinde yok. Benim arac eski model oldugu icin digerleri kadar atik degildi ama o da bana lazim degildi.

Ihtiyaclarini belirle, arabalari kullan oyle karar ver hocam.

Buna kalıbımı basarım. Skoda Superb ve mercedes c200d amg ye bindim. Kesinlikle merso da ki konforu hiçbirinde göremedim. Hatta superb ye ilk stop ettiğimde anahtarı çıkaramadım yerinden meğersem vitesi P ye almak lazımmış. Bunu merso otomatik yapıyordu (en basiti)

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Merso mu Audi mi olsa neyse de VW bu klasmanda değil .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Kimse arabanın bakimlarindan bahsetmemis passatin bakımı 800 felan c200 ise 1500 felan fren balataları birisi 700 iken diğeri 1200 felan bu arada bende cla 180 amg var 2015 tabiki mercedes 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Tabiki c200d

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Arabadan ne beklediğin önemli. 2 araba arasındaki karşılaştırma doğru olmaz birinin baz fiyatı 195Bin diğerinin 150Bin(DSG).

Gidip 2 arabaya da bakmanı, sürmeni tavsiye ederim.

C serisi "Mercedes" klasına uygun araba olmadığını düşünüyorum. Yol tutuş olarak yerlerde diyebilirim önden kopmalar çok, arabayı kullanacaksan agresif kullanıp arabanın kaymalarına bakmanı tavsiye ederim bazen korkutucu olabiliyor. Sakin kullanıcam beyefendi arabası olacak dersen düşünmeden Mercedes al derim. 7G-TRONİC şanzıman çok hızlı vites geçişlerini hissetmiyorsun, arabanın içi biraz küçük gelebilir ama konforludur diyebilirim. 

Passat fiyatının arabası değil. 150Bin lira verip opsiyonel olarak herşeyi teker teker almak saçmalık.Adam akıllı sadece 225/25 R17 lastik veriyorlar, yersen.. Yol tutuş olarak mercedesten iyi konfor olarak baya bi' fark var. DSG şanzıman olduğuna bakma çift kavrama gibi vites geçişlerini hissediyorsun gaz tepkilerinin hissis olduğunu hissedeceksin arabayı kullandığında. Arabanın bir çizgisi var ve koparamıyorsun arabayı yol tutuşu geçerli konforluda araba.

Ne söylesek boş aslında. Sürüş karekterine göre araba seçmelisin git 2 arabaya da bak hatta sür passatı kullandığında 150Bin liralık araba olmadığını anlayınca düşünmeden Mercedes alacağını düşünüyorum. 

Şimdiden hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tekrar ediyorum boş mersoya bineceğine git modifiyeli şahin al daha iyi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

tabiki c200d,style bile olsa.
    Hatta konfor olarak amg'den daha iyidir. amg paketler cok sert.

1.6 dci'nin bir versiyonunu kullanıyor.ekonomik bir motor.renault altyapılı zaten.gözün kapalı tercih et yani passat fln hikaye :) 

Koca hestiy aya bedenem ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Tabiiki the best or nothing 

işte öyle
Toplam Hit: 4861 Toplam Mesaj: 39
mercedes mercedes