folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Merkezi Uydu Kanal Ayarı Nasıl Yaparım

Merkezi Uydu Kanal Ayarı Nasıl Yaparım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Ne oldu su iptv uzmanlarına konu altların da göremiyoruz :) 

hocam dijital manuel arama modu var Vestel , Arçelik , Beko ortak üretimler de. 

Ona girip frekans : 12423 sembol : 27500 v yazıp , ağ tarama açık , disecq 1 ( merkezi sistemlerin hepsin de assagı yukarı disecq1 Türksat disecq2 varsa yabancı uydu olur. ) yapıp taramayı başlat dediğin de en güncel kanalları indirebilirsin :) 

Suankinde problem olursa bunu da deneyeyim hocam :D sağol. Tv uzmanlari yok yine yetis ya mkyb oldu koju sagolsun hemen cevapladi 😂

Ben varım. 

Sinyal kalitesi benim ayarlarla mı ilgili yoksa antenin kalitesiyle mi hocam? 70 lerde ya 100 yapim bari diyorum :D

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Ne oldu su iptv uzmanlarına konu altların da göremiyoruz :) 

hocam dijital manuel arama modu var Vestel , Arçelik , Beko ortak üretimler de. 

Ona girip frekans : 12423 sembol : 27500 v yazıp , ağ tarama açık , disecq 1 ( merkezi sistemlerin hepsin de assagı yukarı disecq1 Türksat disecq2 varsa yabancı uydu olur. ) yapıp taramayı başlat dediğin de en güncel kanalları indirebilirsin :) 

Suankinde problem olursa bunu da deneyeyim hocam :D sağol. Tv uzmanlari yok yine yetis ya mkyb oldu koju sagolsun hemen cevapladi 😂

Ben varım. 

Sinyal kalitesi benim ayarlarla mı ilgili yoksa antenin kalitesiyle mi hocam? 70 lerde ya 100 yapim bari diyorum :D

Antenin kalitesi ile ilgili hocam :) tabi ki cihazlarda ki tuner kalitesi de fark ediyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bu dahili uydu alıcılı tv lerin hepsi kanal geçişleri yavaş oluyor , harici alıcı almaktan başka çaresi yokmu bunun

aynen kanal geçiyorum bekle bekle fıtık oluyor insan. Trt1 den trt spor a geçiş hızlı ama trt den fox a ya da herhangi bi trt olmayana geçiş yavaş 3 sn falan. 10 yıl önce grundig tüplü vardı basar basmaz ışık hızında açılıyordu kanal. Arçelik pişmanlıktır bana sormadan aldılar yoksa sittin sene eve sokmayacağım bi marka

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Hızlı kanal geçişleri toshibada vardır. 

Son güncellemeden sonra yeni versiyon sunny ( Sony değil ) biraz daha hızlı geçiyor ne kadar özellik varsa o kadar ağırlasabilyor

Toplam Hit: 2069 Toplam Mesaj: 15
uydu