folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Metamask Cüzdan Botu Yedik - Yardım

Metamask Cüzdan Botu Yedik - Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bir cuzdanimiza bot bulaştı. Botu silmemize rağmen cüzdana bnb atınca 10 saniye sonra bnb başka bir cüzdana gidiyor. Airdrop için bağlanırken yedik botu. Bu bottan nasıl kurtulacağımızı bilen var mı ? Cüzdan bize ön satışına girdiğimiz bir coini claim etmemiz için gerekiyor. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

hocam geçmiş olsun. bunun busd, eth, usdt vd. için olanı da var.

bu konuda TR'de galiba en iyisi: https://twitter.com/KumpirMafyas

içeride yüklü paranız varsa ulaşın, kendisi farklı bir bot yazarak sizi kurtaracaktır.

umarım kaybınız çok fazla değildir.

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

cuzdana bot bulasmasi ne demek yahu?

authenticationlarin hepsini sifirlayin?

es gectigim bir sey varsa bana izah edebilir misiniz?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

anahtar kelimelerini kaptırıyor, kaptırdığı için de botu rahatça cüzdanın içine yerleştiriyorlar. cüzdan adresi üzerinden saniyelik hareketlerle durum kontrolü yapılarak bot kaç saniyede bir çalışıyor diye kontrol edilir ve daha hızlı bir bot yazılırsa kurtarılır aksi taktirde o cüzdandan daha bir cacık olmaz.

Allah Türktür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    end bunu yazdı

anahtar kelimelerini kaptırıyor, kaptırdığı için de botu rahatça cüzdanın içine yerleştiriyorlar. cüzdan adresi üzerinden saniyelik hareketlerle durum kontrolü yapılarak bot kaç saniyede bir çalışıyor diye kontrol edilir ve daha hızlı bir bot yazılırsa kurtarılır aksi taktirde o cüzdandan daha bir cacık olmaz.

Anahtar kelimeleri kaptirmadik, airdrop için istenen yetkilere Twitter üzerinden izin verilince oldu diye düşünüyorum. Botu iptal etmek için https://allowance.beefy.finance/ ve https://cointool.app/approve/bsc siteleri üzerinden tüm adımları denedik ama bot halen aktif. 

Cüzdan boş olduğu için şanslıydık ama cspd ön satışından claim edeceğimiz tüm coinleri kaptırdık. Yaklaşık 150 dolar zararımız var sadece. 

150 dolara bunu tecrübe ettik. Airdroplara hiç kullanmadiginiz cuzdanla bağlanın aman dikkat. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

kesin cozum; debank.com a gir metamaskla baglan orda hangi adrese senin metamask-ina erisim verdigini gorebilrsin, ordan butun adreslerin erisimi kes

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    MbK bunu yazdı

Bir cuzdanimiza bot bulaştı. Botu silmemize rağmen cüzdana bnb atınca 10 saniye sonra bnb başka bir cüzdana gidiyor. Airdrop için bağlanırken yedik botu. Bu bottan nasıl kurtulacağımızı bilen var mı ? Cüzdan bize ön satışına girdiğimiz bir coini claim etmemiz için gerekiyor. 

hocam bot'un nasil giridğine bağlı. Sadece senin chrome'una bir js eklentisi olarak da girebiliyor. Senin private keyini de export edebiliyor. Export etti ise işin vahim. senin bir script yazip gele coini onlardan once transfer edeceğini ümit ederek ilerlemen lazım.

Diğer türlü ise, chrome daki bütün eklentilerini silip. Sonra denemen lazim. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Merakımdan soeuyirum bu cüzdan muhabbetinde sıkıntı varsa yeni bir cüzdan olusturamiyormusunuz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Merakımdan soeuyirum bu cüzdan muhabbetinde sıkıntı varsa yeni bir cüzdan olusturamiyormusunuz.

Oluşturabiliyor sanırım ama yarışmaya katıldığı cüzdanı değiştiremiyor olsa gerek

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hocam bu cuzdanla ön satıştan coin aldım. Bu aldığımız coinleri Claim edebilmemiz için bu cüzdan gerekli. Başka cüzdan ile coinleri alamıyoruz. Bakalım birisi bot yazacak. Eğer tutarsa ufak da olsa paramızı kurtarmış olucaz. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    geniuss bunu yazdı

kesin cozum; debank.com a gir metamaskla baglan orda hangi adrese senin metamask-ina erisim verdigini gorebilrsin, ordan butun adreslerin erisimi kes

Hocam erişimleri kaldirmamiza rağmen malesef bot aktif çalışıyor. 

Toplam Hit: 3428 Toplam Mesaj: 34
metamask cüzdan bot