folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Microsoft'un Linkedin'i Satın Alması ( 26.2 Milyar $ )

Microsoft'un Linkedin'i Satın Alması ( 26.2 Milyar $ )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Bence satın alma kararı çok mantıklı sonuç itibariyle microsoft artık service and device şirketiyim diyor. Ne zaman böyle bir hamle yapar diye bekliyordum.
    Sadece Vmware + EMC'nin 69 milyar dolara gittiği bir dünyada bence pahalıya satılmış 20'i geçmez demiştim ben.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Prometheus bunu yazdı

çalışma hayatı bilgilerimizi de esir alacak belli ki. feyzpukta herkes özelini paylaşırken iş hayatından özellikle uzak duruyordu.

mk milyar doları görünce kendimi şaşırmışım feyzpuk aldı sanmışım meğer mikrosoftmuş düşün milyar doların adı bile beni böyle bozdu

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

çalışma hayatı bilgilerimizi de esir alacak belli ki. feyzpukta herkes özelini paylaşırken iş hayatından özellikle uzak duruyordu.

mk milyar doları görünce kendimi şaşırmışım feyzpuk aldı sanmışım meğer mikrosoftmuş düşün milyar doların adı bile beni böyle bozdu

Zaten Facebook'ta hissesi var Mikisoft'un.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

tamami nakit ustelik? neden bu kadar para ettigini anlayamadim henuz. cop olarak goruyordum linkedin'i.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

adamların 2 yıllık net geliri sadece bence bu adamlara koymaz bu para

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Millette para var arkadaş 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

En zekice alım gogılın yutubu alması olduydu

ondan gayrısı tırıvırı

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

En zekice alım gogılın yutubu alması olduydu

ondan gayrısı tırıvırı

Eski sahibinin açıklamasını okumuştum gazetede. İyiki satmışım yoksa masrafların altından kalkamazdım daha ucuza gidecekti diyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Microsoft girecekti illa sosyal medyaya sıvarlar çok sürmez :D microsoftun işi değil bunlar inatla yapıyor , bir arada microsoft soapbox diye bir bok yaptılar youtube clone u misali oda kaç ay yaşadı bilemiyorum nasıl ölü yatırımlar

LaNCeLoT tarafından 14/Haz/16 01:04 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Microsoft kusura bakmasın ama kendisi teknoloji üreten bir şürket değil. Anca lobi yapıp ürünlerini zorla kullandırtsınlar.

Üstüme gelmeyin ama durum böyle. Gülüm gibi NOKIA yı yerle yeksan ettiler.

Adamların tek yaptığı güzel iş Visual Studio 'yu yazmak oldu. Onu da Windows kullanmadığımdan kullanmıyorum.

Toplam Hit: 4721 Toplam Mesaj: 45
microsoft dolar