folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Microsoft'un Linkedin'i Satın Alması ( 26.2 Milyar $ )

Microsoft'un Linkedin'i Satın Alması ( 26.2 Milyar $ )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    snnyk bunu yazdı

milyon dur o 

detayı bılmıyorum ama bundan yıllar once cember.net i xing satın almıstı 3 mılyon dolara linkedin gıtmez mılyona bır de slideshare ı fılan de linkedın satın almıstı. 

bırde nakıt vermıyorlarkı dırekt olarak bızde de yatırım yapıyor aslanoba dıyorlar x mılyon dolara sırketın hıssesenedı olaylarına fılan dalıyorlar sermaye bedelını yukseltıp belırlı oranda odeme yapıyorlar.

helal olsun dıyorum. 

tr den bırsey cıkmıyor aslında bızde de var ama lokal bazlı dusunuldugu ıcın global pazarda yer edınemıyor ısletmeler. istinai durumlar hariç

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı

En zekice alım gogılın yutubu alması olduydu

ondan gayrısı tırıvırı

Eski sahibinin açıklamasını okumuştum gazetede. İyiki satmışım yoksa masrafların altından kalkamazdım daha ucuza gidecekti diyor. 

Ufku darmış diyeceğim de adam youtube kurmuş.. Adam milleti alıştırdı reklam kaymağını google yedi..

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    snnyk bunu yazdı

milyon dur o 

detayı bılmıyorum ama bundan yıllar once cember.net i xing satın almıstı 3 mılyon dolara linkedin gıtmez mılyona bır de slideshare ı fılan de linkedın satın almıstı. 

bırde nakıt vermıyorlarkı dırekt olarak bızde de yatırım yapıyor aslanoba dıyorlar x mılyon dolara sırketın hıssesenedı olaylarına fılan dalıyorlar sermaye bedelını yukseltıp belırlı oranda odeme yapıyorlar.

helal olsun dıyorum. 

tr den bırsey cıkmıyor aslında bızde de var ama lokal bazlı dusunuldugu ıcın global pazarda yer edınemıyor ısletmeler. istinai durumlar hariç

Bildiğim ve anladığım kadarıyla bu para Cash yalnız

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ayirli olsun. 

Toplam Hit: 4774 Toplam Mesaj: 45
microsoft dolar