Migros Biralarda %25 İndirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Ya bırak hocam Allah için. Şimdi migrostan geliyorum. Hİç bir şey almadım 117 TL tuttu. Üstelik money clup sikimide var. Ve kasada fark ettim ki poşetler küçültülmüş. Kasiyere bu poşetler küçük mü bana mı öyle geliyor dedim, bize standart geliyor ama herkes küçülmüş diyor dedi. Bir de ordan sikiyorlar. Migrosu sikeyim bundan sonra.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İyi kötü az çok ortaya karışık aldım 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

İyi kötü az çok ortaya karışık aldım 

hoxam net çek hayrına birazdan bende gidecem 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

Bu çantayı bilen bilir içine herşeyi sığdırabilirsiniz, ama 12 adet tuborg sığmadı, kıtlıktan çıkmış gibi haberi görürmez gittim aldım :)) umarım iş çıkışı patrona filan yakalanmam. bilgilendirme için teşekkürler :)

https://www.decathlon.com.tr/nh100-doa-yuruyusu-cantas-10-litre-mavi-id_8331382.html

hocam çanta bumu ? tavsiye edersen alayım 

+1

Çanta buysa bende sipariş edeyim 

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    umit bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

Bu çantayı bilen bilir içine herşeyi sığdırabilirsiniz, ama 12 adet tuborg sığmadı, kıtlıktan çıkmış gibi haberi görürmez gittim aldım :)) umarım iş çıkışı patrona filan yakalanmam. bilgilendirme için teşekkürler :)

https://www.decathlon.com.tr/nh100-doa-yuruyusu-cantas-10-litre-mavi-id_8331382.html

hocam çanta bumu ? tavsiye edersen alayım 

+1

Çanta buysa bende sipariş edeyim 

aynen çanta o decathlon da satılıyor 12 liraya almıştım. şimdi zamlanmış farklı renkler mevcut, kesinlikle tavsiye ederim.

rahmandaburda tarafından 16/Mar/19 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    flybatwin bunu yazdı

ben birkeresinde bira şarap her türlü içki aldım içtiğim gibi püskürttüm ne kötü tadı var laa   bidaha içemedim  sarhoş da oldum bok gibi oluyon

limon dilimiyle tekila iç, onu püskürtmezsin.

ya bu arada 20 li yaşlarımda beyoglu’nda canlı müzik yapan bi yerde ilk tekila deneyimimi yaşamıştım, çok güzeldi boğazımdan yaka yaka inmişti, inişini hissettim, o tekila nın markasını bilen varsa ???

rahmandaburda tarafından 16/Mar/19 20:32 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

ben birkeresinde bira şarap her türlü içki aldım içtiğim gibi püskürttüm ne kötü tadı var laa   bidaha içemedim  sarhoş da oldum bok gibi oluyon

Yavaş iç. hepsini Çorba edince hoş olmuyor. Kaç kilosun. Zayıf misin, şişman mı? Herhangi bir Karaciğer hastalığı geçirdin mi? İri kemikli misin, kaslıyım diyebilir misin, yağlı misindır?

RitmFarbRacourci tarafından 16/Mar/19 20:42 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

3 karlsberg 

2 amsterdam aldım 

cümleten afiyet olsun <3

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

Yavaş iç. hepsini Çorba edince hoş olmuyor. Kaç kilosun. Zayıf misin, şişman mı? Herhangi bir Karaciğer hastalığı geçirdin mi? İri kemikli misin, kaslıyım diyebilir misin, yağlı misindır?

şahsen onu bilmemde 51 kiloyum 1.80 boyum var zayıf incecik kassız cılız birşeyim ama gayette güzel içerim en azından çevremden aldığım tepki o yönde boy veya kiloyla ne alakası var onu anlamadım

Edit : Ismarlamak isteyen olursa iban atarım :) 

TheAvenqer tarafından 16/Mar/19 22:22 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Keske Viskilerdede olsa aynı indirim :) bira içkimi ya bosuna tuvalet sırası bekletir adama ..

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
Toplam Hit: 4695 Toplam Mesaj: 23
bira indirim migros