folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Millenicom Mu Turknet Mi ?

Millenicom Mu Turknet Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Hafta içi iki sağlayıcıdan birine geçeceğim hangisi bana sıkıntı çıkartmaz önerisi olan varmı?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

TürkNet kullandım aşırı derecede memnundum. Taşındım ve yeni evde altyapı yok diye bu hafta iptal ettim... Diğeri hakkında fikrim yok.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ben yıllarca millenicom kullandım ttnetten ilk kurtulduğumda kullandım (: 10 senesi rahat vardır belki daha fazla. internet olarak bi sıkıntı yaşamadım hiç. fiyat olarak ttnetten daha uygundu. 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turknet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Aynılar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Burada alt yapıyı sorgulamak lazım alt yapıda bir pürüz yoksa turknet mis gibidir. Sorun varsa hepsi olduğu gibi turknet de bela olur. İnternet sağlayıcı kullanım sürecim.

ttnet (hatırlamıyorum) - superonline  (3 yıl) - turknet (2 yıl) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

tavsiyem, öncelikle ttnet alın, sonrasında taşıma yapın, diğer türlü başlangıçta baya bi uğraştırıyorlar.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Ben Turknet teki müşteri hizmerleri riskini almamak için netspeed tercih ettim. Bildiğim kadarıyla millenicom da bu konuda sıkıntılı.

https://eksisozluk.com/millenicom--1453125?p=9

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Mılenıcom kullanıyorum, Bir an önce taahhüt bıtsede kurtulsam dıye bekliyorum. Mılenıcom eğer ki size ucuz bı tarıfe ile taahhüt vaad edıyorsa bılın ki, 1 ya da 2 aya ttnet daha guzel fırsatlar sunacaktır. 

Bir yerlerden gizli bilgi geliyor bunlara. Alt yapısı olmayıp ta taahhüt isteyen hiç bir internet saglayıcısı ile çalışılmaz.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Şu kadarını söylim Millenicom kullanılmaz,,,, hadi az da detay geçim, bir yakınıma hat iptal talebinizi işleme aldık alıyoruz diye diye 6 fatura geçirdiler, tüketici hakem heyetine başvurdu en sonunda kurtuldu

..Morali hep bozuk olan insan..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Ben Turknet teki müşteri hizmerleri riskini almamak için netspeed tercih ettim. Bildiğim kadarıyla millenicom da bu konuda sıkıntılı.

https://eksisozluk.com/millenicom--1453125?p=9

Millenicom dan vazgeçtim zaten baya bi yorum okudum peki netspeed nasıl bu konuda turknet ile kıyas yapsak hali hazırda evde ttnet var zaten onu geçireceğim ben sıfırdan kurulum olmayacak 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 18238 Toplam Mesaj: 61
i̇nternet