folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Millenicom Mu Turknet Mi ?

Millenicom Mu Turknet Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı

4 gündür Türknet kullanıyorum. Altyapı 35mbps. Download hızım saniyede 4mb'a kadar çıktığı oldu.

İşin müşteri temsilcisine düşerse sadece karşında otomatik cevaplar veren santral buluyorsun ve destek kaydı açıp beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok.  Ama eğer ufak tefek işler için müşteri temsilcisine işin düşmüyorsa (modem resetleme, kurulum, vs) en temizi Türknet. Sınırsız internet, alabileceğin en iyi hız ve taahhüt yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

dediğim gibi başlangıç biraz sancılı oluyor. bu da türk telekomun diğer firma müşterilerine karşı tutumundan kaynaklı.

ttnete başvurunca 3 günde internetiniz hazır, ancak turknet olunca 1 ayı buluyor süreç.

benim başvuru da 1 ay oldu, telefon hattı bağlandı, ancak sinyal sesi yok, internet zaten yok :)

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Milenyuma fiber geçem salı başvundum. Bugun internet var

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Arkadaşa turknete başvuralı 40 gün oldu daha mesaj yazıyorlar işleminiz devam etmektedir diye bu kadar rezil bir firma işte bir bağlantı 40 gün sürermi merak ediyrum

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Arkadaşa turknete başvuralı 40 gün oldu daha mesaj yazıyorlar işleminiz devam etmektedir diye bu kadar rezil bir firma işte bir bağlantı 40 gün sürermi merak ediyrum

benim de aynı şekilde oldu, 23 eylülde başvuru yaptım, hala internet yok.

pazartesi günü modem kurulumu için geldiler, modemi ayarladı, ancak internet yine yok.

tekrardan arıza kaydı açıldı, bakalım ne zaman bağlanacak..

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    SHaDeWRoX bunu yazdı

benim de aynı şekilde oldu, 23 eylülde başvuru yaptım, hala internet yok.

pazartesi günü modem kurulumu için geldiler, modemi ayarladı, ancak internet yine yok.

tekrardan arıza kaydı açıldı, bakalım ne zaman bağlanacak..

Ben bilsem bu haltı yiyeceklerini arkadaşı hiç bulaştrmaz netspeed bağlatırdık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

aynısının laciverti hocam. ilk başta türk telekomdan alıp, sonra taşıma yapmak gerek sanırım.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

aynısının laciverti hocam. ilk başta türk telekomdan alıp, sonra taşıma yapmak gerek sanırım.

bizmiki türk tlekomdu sıfırdan olmadı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Turknet kullanıcısı olmak için başvurdum. VDSL olarak başvurduğum interneti desteklemiyor diye ADSL bağlamak istiyorlar. Sonradan VDSLe geçebilirsiniz diyorlar. Güvenmediğim için kabul etmedim ama bu seferde net bağlanmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? ADSL başlayıp VDSL e geçen var mi?

Bilgi Güçtür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    wikwik bunu yazdı

Turknet kullanıcısı olmak için başvurdum. VDSL olarak başvurduğum interneti desteklemiyor diye ADSL bağlamak istiyorlar. Sonradan VDSLe geçebilirsiniz diyorlar. Güvenmediğim için kabul etmedim ama bu seferde net bağlanmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? ADSL başlayıp VDSL e geçen var mi?

Ayak yapıyorlar ben böyle firmanın taa ..     hiç bulaşmamış insanlara hiç  önermiyorum lanet bir firma 

Desteklyen hat şimdide destekler ADSL bağlamak nedir 

Toplam Hit: 18318 Toplam Mesaj: 61
i̇nternet