folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Milli Piyango İdaresi Ve Sahtekarlık

Milli Piyango İdaresi Ve Sahtekarlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bu konuyu daha once baska bir arkadas acmis konunun anasayfada gorunmesi icin konu icerigine mesaj yazdim fakat derin konu icerisinde oldugundan anasayfada listelenmedi ve ben tekrar acma gereginde bulundum.

Bu sahtekarligi ve rezilligi herkesin bilmesi gerekiyor arkadaslar.

Etrafinizdaki kisileri uyarin lutfen.

Malum yilbasi yaklasiyor ve bir cogunuz eminim gidip bilet alacaksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4U-ToS1c17k&feature=emb_title

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

70 Milyon Liralık Milli Piyango Biletinin Zaman Aşımına Kalan Süresi : 24 Gün 16 Saat 49 Dakika 43 Saniye

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Hiç bir şekilde şans oyunu oynamam. Niye birilereinin kazanacağı paraya katkıda bulunayım?

O kişi ben değilim. bu kesin...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kazıkazan dışında şans oyunu bende oynamıyorum. kazıkazandada olay zaten kazımanın verdiği his eğlence bazen 20 tl lik oynuyorsun 30dk kazı kazı gene 20 çikiyor iş devam ediyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Almayın aldırmayın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

https://www.google.com/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/yatagan-da-13-kuponu-da-tek-kisi-yatirmis-28922179

Video daki şahıs abartı yapıyor ancak dediği gibi hile var. O 13 kupon oynayan kişi yatağan da bayii sahibi gibi söylenmiş, yalandır kendisini uzaktan tanırım hala aynı yerde. Bayii den oynanan kuponu kimin oynadığı bilinmiyor. Oynayan kişiyi bulmak lazım.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Bu oyunları akıllı adam oynamaz zaten, bir Komünist kadar aklı olmayana da akıllı demiyorum zaten. Bunlar kapitalist oyunları. Zevki mevki yok, duyarsızlık var. Zevk isteyene bi sürü zevk çeşidi var. 

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Samimi değiller ve samimiyeti cazibesi kalmadı folloş oldu.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sadece yılbaşlarında 10 tane bilet alıyorum hepsi bu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İsmet İnönü de zamanında ikramiye kazanmış :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Video çok uzun tamamını izlemedim fakat "oynama saatinin karalanmasının hiçbir mantığı yok" dediği yere kadar geldim. Bana kalırsa ordaki mantık kazanan kişiyi ifşa etmemek. Neticede kimliği açıklansın istemeyebilir ve kuponların hangi bayiden oynandığı belli oluyor. Bayi sahibi o saatteki kamera kaydından kişiye ulaşabilir diye düşünüyorum.

Bu videodan bağımsız olarak şahsi düşüncem ise bu kadar çok paranın döndüğü yerde bu paraları sıradan vatandaşa yedirtmeyecekleri yönünde.

Toplam Hit: 2662 Toplam Mesaj: 16
bilet milli piyango