folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Milli Savunma Bakanı Sn. Vecdi Gönül"E Sorumdur...

Milli Savunma Bakanı Sn. Vecdi Gönül"E Sorumdur...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karambita
    karambita's avatar
    Erkek
    Zatılilerinizin malumu olduğu üzere, 1984 yılından bu yana memleketimizin ağırlıklı olarak güneydoğusunda bölücü terör yaşanmaktadır. Aradan geçen 22 sene zarfında onbinlerce vatandaşımızın yanında binlercede Asker, polis, öğretmen v.s. kamu görevlisi şehit olmuştur.... Bu 22 yıl içinde memleketimiz yönetiminden 4 cumhurbaşkanı ( K. Evren - T. Özal - S. Demirel - A.N. SEZER ) 7 Başbakan ( Y. Akbulut - M.Yılmaz - S. Demirel - T.Çiller- N. Erbakan- B. Ecevit- T. Erdoğan ) Yüzlerce bakan ve binlerce milletvekili geldi geçti. Ayrıca yine bu sürede Yüzlerce Üst düzey komutanda görev yaptı...
    Şimdi sayın bakanım sorum şudur? Bu süre içinde kaybettiğimiz binlerce şehidimizin içinde :

1 - Herhangi bir cumhurbaşkanımızın 1. dereceden yakını varmıdır ?
    2 - Herhangi bir başbakanımızın 1. dereceden yakını varmıdır ?
    3 - Herhangi bir bakanımızın 1. dereceden yakını varmıdır ?
    4 - Herhangi bir milletvekilinin 1. dereceden yakını varmıdır ?
    5 - Herhangi bir generalimizin 1. dereceden yakını varmıdır ?
    6 - Herhangi bir holding sahibi sermayedarımızın 1. dereceden yakını varmıdır ?
    7 - Büyükelçi, Konsolos, Müsteşar veya genel müdür seviyesinde herhangi bir bürokratımızın 1. dereceden yakını varmıdır ?
    8 - Gazete, tv. sahibi medya patronlarımızdan herhangi birisinin 1. dereceden yakını varmıdır ?

Sn. Bakanım şahsınızın veya sekreteryanızın lütfedip vereceği cevaplar içinde " Evet " varsa lütfen isimlerinide söyleyinki o yiğitlermizin hiç olmazsa adını gönlümüzde yaşatalım. Yok eğer cevabınız " Hayır " ise o zaman bu ülke için ölenlerle bu ülkeyi yönetenler arasında bir benzemezlik var demektir. Çareside ya yönetenlerinde ölmeye başlaması ya ölenlerin yönetmesidir.

Sağduyunuzdan ve nezaketinizden emin olduğum için sorularıma en kısa sürede cevap vereceğiniz umudu ile en derin saygılarımı sunuyorum....

Not (1) Sayın bakanım bu soru önergesi gibi olmuş bunun yeri burası değil meclis dediğinizi duyar gibiyim. Ama takdir edersinizki sıradan bir vatandaş olarak ne meclise gelmeye , ne size ulaşmaya nede bu soruyu orada sormaya imkanım yok. Bu 22 yıl içinde T.B.M.M. ye gelip giden hiç bir partinin veya milletvekilinin bu soruyu sorduğuna şahit olmadım. Eğer yanılıyorsam affınıza sığınıyorum.

Not (2) Bu soruyu ne sıfat ve ne hakla sorduğum aklınıza takılırsa lütfen tahribatın üye profiline bir göz atın. Orada göreceksiniz ki müridlerin yaş ortalması 20 olup çoğunluğu henüz askerliğini yapmamıştır. Yani sizin anlayacağınız geleceğin potansiyel şehit adaylarıdır. İşte o hakla size bu soruyu soruyorum

Not (3) Tahribata üye değilseniz cevabınızı ulaştırmakta güçlük çekebilirsiniz. Lütfen bu durumda site yetkililerine ulaşın onlar size yardımcı olurlar diye umut ediyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Recep Tayyip erdoğanla görüştüm Dediki CEbini açık tutsun ben ararım onu ..

eskilerden kim kaldı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    çok güsel bişeye değinmişsin kardeş ama cvp gelcek mi sence_?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    kendisi üyeyse benden key almadı walla.. yada karı taklidi yapıp key koparmış olabilir ipiş :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    zuhuhuha :D,

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    şakamı bu hoca ?
    yoksa harbi harbi ciddimisin :D

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    adam zaten butun gun tahribat.com u takip edio bizim fikirlerimize son derece alakalı.
    a.q adam ziklermi lan bizi
    ii guzel yazmıssında yanıt alamazsın alırsan zaten gündeme oturursun insallah bişekilde sesini ve sesimizi duyarlarda yanıt werirler..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hoca vecdi gönül demin key istedi verdim.
    alpin nicki ile üye oldu.
    az sora sana cevap verir

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    la tayyipte gelmiş adminlere söyle key lazım diyordu bende fetonun foruma üye ol g*t dedim sktir ettim :D

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Sonunda buda anlaşıldı ben vecdi gönülüm ve sorunu burda cvp lamak zorunda deilim 12 eylülde meclis parkına gelirsen tüm sorularını yanıtlıcam

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Bu sorunların hiçbirine cevap veremezsiniz çünki bu soruların Mantıklı bir cevabı yoktur .. yani yıne masal var 12 rylulde desenize..

eskilerden kim kaldı..
Toplam Hit: 2002 Toplam Mesaj: 21