folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder [Minecraft] Server Planları , Görüşleriniz.

[Minecraft] Server Planları , Görüşleriniz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Valla hüseyin sağolsun sabaha kadar uğraştı alp te uğraşmıştır beraber. belki blackace de uğraşmıştır bilirim uğraşmıştır ben yattım hacı abiler :( Ahmette minecraft oynadı anca. :)

İsteyen olursa linuxda mc kurulumunu anlatırım linuxda oynamak isteyen olursa bir makale yayınlarız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

pc bakınıyorum bulursam bende gelirim whiteliste eklemrisiniz.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

abi şuan server yok :) whitelist e eklerim herkesi o sıkıntı değil

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

evet öyleymiş konuyu olkumdan 2.mesajda whitelist i görünce ekleteyim dedim :D o kadar mob o kadar map serveri kasmasin ? server holyden mi yine yoksa

hypnot1c tarafından 12/Oca/14 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

evet öyleymiş konuyu olkumdan 2.mesajda whitelist i görünce ekleteyim dedim :D o kadar mob o kadar map serveri kasmasin ? server holyden mi yine yoksa

valla server kimden bilmiyorum genki destek atarsa onun servera kurarız, olmadı başka servera kurarız ben atarım 3-5 bişi.

kasma durumu ne olur bilmiyorum zaten hunger maplerde oyun maplerinde creative de mob olmayacak, mobarenada, creepersurvivalda ve survavil mapte mob olucak. skyblockta da eğer millet iyice ilerlerse olucak. haritalar da sürekli aktif olmayacak diye düşündük mesela hungergames sadece şu şu günde şu şu saatte olucak deriz o günler o saatler hunger yaparız. sonra zaten o dünyaya giden olmayacağı için pasif kalıcak. ama yine de kasma sorunu olursa sileriz mecbur.

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

valla server kimden bilmiyorum genki destek atarsa onun servera kurarız, olmadı başka servera kurarız ben atarım 3-5 bişi.

kasma durumu ne olur bilmiyorum zaten hunger maplerde oyun maplerinde creative de mob olmayacak, mobarenada, creepersurvivalda ve survavil mapte mob olucak. skyblockta da eğer millet iyice ilerlerse olucak. haritalar da sürekli aktif olmayacak diye düşündük mesela hungergames sadece şu şu günde şu şu saatte olucak deriz o günler o saatler hunger yaparız. sonra zaten o dünyaya giden olmayacağı için pasif kalıcak. ama yine de kasma sorunu olursa sileriz mecbur.

skype isimleriniz nedir bende biraz fikir paylaşayayım güzel fikirler var aklımda

Converse giyen uzaylı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Modları nasıl çalıştıramadınız? Server üzeinde mi yoksa normal minecraft damı yapamadınız?

Ya en kötü better than wolves kurun açın serverı o bile yeter. Allah aşkına tbt den kaç kişi gelecek hunger gamese filan. Hunger games de minimum 15-20 kişi oynayacakki zevkli olsun yoksa 3-5 kişiyle çekilmez. Hee bir odaya doldurur herkesi hayatta kalın lan derseniz 2 kişiyle de oynanır.

Creative di moblara karşı survivaldı filan bunları kim oynayacak. Zaten serverda maksimum 10kişi olacak o da belli saatlerde 1-2 saatliğine geri kalan zamanlarda 2-3 kişi sabahlıycak oynıcak oyunu. Bu kadar haritaya filan hiç gerek yok. Skyblock yerine de 3lü 4lü gruplar oluşturun 4-5 tane skysurvival haritası açın bunlara whitelist yapın her grup kendi takılsın bu haritada.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Modları nasıl çalıştıramadınız? Server üzeinde mi yoksa normal minecraft damı yapamadınız?

Ya en kötü better than wolves kurun açın serverı o bile yeter. Allah aşkına tbt den kaç kişi gelecek hunger gamese filan. Hunger games de minimum 15-20 kişi oynayacakki zevkli olsun yoksa 3-5 kişiyle çekilmez. Hee bir odaya doldurur herkesi hayatta kalın lan derseniz 2 kişiyle de oynanır.

Creative di moblara karşı survivaldı filan bunları kim oynayacak. Zaten serverda maksimum 10kişi olacak o da belli saatlerde 1-2 saatliğine geri kalan zamanlarda 2-3 kişi sabahlıycak oynıcak oyunu. Bu kadar haritaya filan hiç gerek yok. Skyblock yerine de 3lü 4lü gruplar oluşturun 4-5 tane skysurvival haritası açın bunlara whitelist yapın her grup kendi takılsın bu haritada.

abi şuan ftblite2 deniyoruz, dün bi horizon denedik pert oldu bilgisayarlar :) yukarda yazdıklarım iptal 

edit: isterseniz https://www.dropbox.com/s/1mivjttfuohakvr/FTB_1.3.3.zip bunu indirin, yükleme yerini kafanıza göre seçebilirsiniz. sonra sol taraftan ftblite2 yi indirin 30mb bişey. texture packlerini filan da indirin üst sekmeden seçip. bunun olma ihtimali var. açılırsa zaman kaybetmeyin

hsyN tarafından 12/Oca/14 17:30 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

ben gelirim

paypaldan da 3-5 üstümüze düşeni yollarız kim ayarlayacaksa 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar