folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Mini PC'ler Oyun İçin Kullanışlı Mı?

Mini PC'ler Oyun İçin Kullanışlı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

o kadar pc im olsa pi sayısını hesaplarım

kriptografi ile uğraşırım :)))

hiç olmadı SETI projesine yardımcı olurum. 

bazı şeyler boşa israf ediliyor :))))))))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

hocam olimpiada oynuyorum ve aynı mantığı ben düşündüm ama arkadaşın dediği gibi koxp işi sıkıntı bunun dışında kasabileceğin (genie ) ile slot bakıyorum ama öyle ahım şahım bir şey yok kasılabilecek cardinal hornet para vermiyor düşüncen nedir nerde kasacaksın ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eresbos
    eresbos's avatar
    Erkek

merhaba konuyu  hortlatmak istiyorum , manes serverında legal farmcılık yapıyorum. çift slot dts +hornet 4 char atak yapıyor 4 char oturuyor . gunluk masraf 4 genie 4 genie hammer +totelde  2şerden 8 k mana pot ve hp potlarıda hp voucher olacak şekilde ayarlı . gunluk getirisi 520 civarı masrafları çıkınca kalan para 4 gb   (20saat). 

suanda hali hazırda 2 arkadaşız 4 pc onun 4 pc benim olacak şekilde devam ediyoruz. fakat ben 8 pc ye yükselmek istiyorurm tek basıma donmek için  karı daha yüksek :)
    aldıgım pc ler letgo üzerinden  ucuza yakaladığım pc ler olmak kaydı ile 250 tl den fazla masraf yapmadım pc başına .

kolay gelsin :)

Sen yeşilde alır kırmızıda satarsın , Ben ise tam tersi. :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    eresbos bunu yazdı

merhaba konuyu  hortlatmak istiyorum , manes serverında legal farmcılık yapıyorum. çift slot dts +hornet 4 char atak yapıyor 4 char oturuyor . gunluk masraf 4 genie 4 genie hammer +totelde  2şerden 8 k mana pot ve hp potlarıda hp voucher olacak şekilde ayarlı . gunluk getirisi 520 civarı masrafları çıkınca kalan para 4 gb   (20saat). 

suanda hali hazırda 2 arkadaşız 4 pc onun 4 pc benim olacak şekilde devam ediyoruz. fakat ben 8 pc ye yükselmek istiyorurm tek basıma donmek için  karı daha yüksek :)
    aldıgım pc ler letgo üzerinden  ucuza yakaladığım pc ler olmak kaydı ile 250 tl den fazla masraf yapmadım pc başına .

4 gb kaç lira ediyor? genie vs masraflar, elektrik parası, amortisman bedeli derken aylık masraf nedir?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eresbos
    eresbos's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    eresbos bunu yazdı

4 gb kaç lira ediyor? genie vs masraflar, elektrik parası, amortisman bedeli derken aylık masraf nedir?

1gb suan alışı 27 28 tl civarı .
    elektrik parası pc başına aylık 15 tl olarak düşünebilirsiniz.
    2 char (premium , peri-noah sc ) kendini  3 gunde amorti ediyor yapılan kar'dan. yani gunluk genie  pot masrafını düşünce  elde edilen kar ile 2 charı 3 gunde amorti edebiliyorsunuz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

presiz tek ip tek login kabul ediyor. Bunun için pre mi alıyorsunuz vpn mi kullanıyorsunuz?

Sadece bi imza..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eresbos
    eresbos's avatar
    Erkek

8 char 12 günde amorti eder kendini. ( genie masrafları çıkılmış şekilde. 

8x15 = 120 tl elektrik faturası desek . gb alışı 25 tl sabitlense  5 günde elektrik parası çıkartıyorsunuz.

13 gün boyunca charlar size çalışıyor . 

tabi ufak tefek yatırımlarla kazancı çoğaltıp maliyeti düşürüp daha fazla kar etmek sizin elinizde. 

3 chara +7 chitin bow alıp  3 char atak 5 char oturak yaparsanız hem genie hammer masrafı hemde genie masrafı düşecektir. 

daha fazla kar marjınız olacaktır .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eresbos
    eresbos's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

presiz tek ip tek login kabul ediyor. Bunun için pre mi alıyorsunuz vpn mi kullanıyorsunuz?

presiz oyuna girmek imkansız.  tamamen legal kasıyoruz vpn vs uğraşılmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eresbos
    eresbos's avatar
    Erkek

@mataramasuko  birde şöyle bir durum var her charın chitinlarını alsanız

. 8x20 =160

160x5= 8gb para yapar çok temiz :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

pc ler tarihi eser olsada olur  . internet cafe çıkması pclerde olur.

illegal koxp vs unutun . 3 gün kasamadan banlanırsınız işi sıkı tutuyorlar. kendniz bişeyler yazmadınız sürece tabi S:

ev cafeye dönmez kasaları üst üste koy bide şu ekran birleştirme şeysinden al tamamdır. 

şöyle bişey yapsan

5warrior 1 asas 2 pri 

ex pre çeksen .

çarları 83 lwl kassan . maneste şu anda 83 wari en kötü 2000 tl gideri var .

Böyle bir ortam yapmayı düşünüyorum kafa dengi arkadaşlarla oyun oynamak için,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 3676 Toplam Mesaj: 23
mini pc ile knight online mini pc verim