folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Mining Rig Satılık (Fiyat 90K)

Mining Rig Satılık (Fiyat 90K)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek

Tahmini olarak aralık ayı gibi POS a geçilecek.

Bu yüzden mining işlemlerinin yerini staking alacak. 

Şu an mining cihazlarının fiyatı ETH den daha tepede, satma fikri gayet mantıklı.

" ' "
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

asıl soru neden satıyor? demek ki artık kar etmiyor ya da yakın zamanda etmeyecek.  geçirecek/sikecek birilerini arıyor. ve o kişi tahribattan olmamalı bence.

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

varsa aklında bir fiyat pm ile ulaşır mısın ? 

gördüğüm kadarıyla satılan cihazlar hep 6-10 aylık kazanca tekabül ediyor... 

yoksa ben mi yanlış gördüm ? eğer daha aşağı bir rakamsa düşünelim görüşelim. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

iyi güzel de ETH'in ATH seviyelerinde, kar ettiği miktar maksimumdayken neden satıyor? benimde aklıma gelen o. Şu an zaten çalıştırıp karını cebine koyar. İlerde düştüğü vakit satıp; ileride yükseleceğini düşünen yatırımcıya satar VEYA kapatır makineleri bir süre.

Belki ilk soru şu olmalıydı: Maksimum kar ederken satılmasının sebebi nedir?

Fatih bunu yazdı

asıl soru neden satıyor? demek ki artık kar etmiyor ya da yakın zamanda etmeyecek.  geçirecek/sikecek birilerini arıyor. ve o kişi tahribattan olmamalı bence.

neden satıyor ? paraya sıkıştığı için ? evde sürekli server çalıştırmak istemediği için ? evde yeri olmadığı için ? daha iyi bir sistem toplayacağı için ?  canı istediği için ? bir çok sebep varken neden insan sikmek için birilerinin birşeyi sattığını düşünüyorsun ? kaldıki beni burda çoğu kişi tanır insan sikmek gibi bir derdim olmaz. bu bir ticarettir birisi bu ürün satılık fiyatı bu der diğeride beğenir parası vardır alır bu kadar.

bu sistem kar ettiriyor niye ettirmesin. ayda 1000 dolar para getiriyor.şuanda karının zirvesimi düşüğümü normali mi bilmem.  he belki önümüzdeki ay 500 dolar getirir yada etheriumun temmuz güncellemsinden sonra ayda 5.000 dolar getirir. bilemem. bu bir yatırımdır. sen bana diyorsun ki elinde bitcoin var niye satıyorsun kesin bitcoin düşecek. ?

bu cihaz verdiğin paranın karşılığında sana etherium üretir kardeşim bu kadar. ayda alacağın etherium 0.45 ortalama bu cihaz garantili bozulursa garanti kapsamında değişir gelir. toplamda 2.5 yıl garantisi var. bu sürede 30 ayda 13,5 eth üretir. senin elinde bu sistem bozulmadan garanti gececek bu. ha nolur kazım oranı düşer zorluk artar bi ekran kartı bozulur o gelene kadar düşer kazım hızı elektrik gider. internet gider bi bok olur toplamda 10 tane kaz şuanda eth 2500 dolar toplamda böyle kalırsa 25 bin dolar kazanırsın. ama böyle kalmayada bilir yükselede bilir düşede bilir. böyle birşeyi riske atmak yerine 12bin dolara satıyor diye düşünün biraz yapıcı olun. bi piçlik aramayın hocalar ya. lütfen sadece teklif veriniz.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

valla ben de uyuz oldum, neden satıyorsa satıyor napacan? fiyat söylese de bu fiyat etmez desen tamam. niye satıyor niye satıyor. koskoca firmalar girişimler el değiştiriyor hangisine sorulmuş bu soru? ya da adam araba satıyor, niye satıyon yoksa gitmiyor mu yoksa bizi mi sikecen mi diyonuz?

mining işinden anlayan kar zarar hesabını yapar zaten.

bu arada alacak kişi rvn kazmauyı da düşünsün derim. sene sonuna kadar da satmasın çıkanı. sonra mining cihazıyla beraber satsın geçsin 😬

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

kaç para rig

bir kartın çalışma ömrü ortalama ne kadardır ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

kaç para rig

2 sene civarı kazdık rx580lerle

Sonra 1-2 sene kapattık kaldırdık. Tozlandılar. 

Şimdi tozları aldık gaming pc yaptık canavar, 8 tanesi de kazıma devam ediyor yine ilk günkü gibi. 

Tabi bazılarının fanlarını değiştirmek gerekiyor :))

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    PathfindeR00 bunu yazdı

kaç para rig

valla ben doğrudan bilmem ama duyduğum kadarıyla normal kartlardan yapılan cihazlar 3-4 ayda formdan düşüyormuş. eskiden öyleydi yani. almadan iyi araştırın ömrünü. mining sömürüyor çünkü. kimse 7/24 oyun oynayamaz oynarken bile full zorlayamaz ama miningte bu oluyor.

edit : -mış -miş yorumudur çok da bildiğimden değil.

Prometheus tarafından 22/Nis/21 22:42 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

kaç para rig

kart+sistem+soğutma+elektrik çözümleri+işçilk

doğru ayarlarla senelerce çalışabilir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bin tane sebepten satabilir adam niye bu kadar satma sebebine takıldınız anlamadım. belki adama toplu para lazım, belki satınca gelen parayla başka kart alacak, belki bi ise yatiracak. belki sıkıldı artık satmak istiyor.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 6628 Toplam Mesaj: 49
rig