folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Mining Rig Satılık (Fiyat 90K)

Mining Rig Satılık (Fiyat 90K)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    TurkForces bunu yazdı

neyse çok polemik olmuş. ama bu ekran kartları ile mining işine bulaşmayın. mining yapacaksanız nvidia arayın. 

niye ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    e2 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

adama yazık değil mi, malını satıyor; malı kötü de değil herkes ya fiyattan ya maldan vuruyor.

beğenmeyen hayırlı işler desin geçsin, yarın size böyle birileri gelse hepiniz dümdüz sayar sonra engellersiniz dostlar :)

Toplumda genel olarak mining' cilere karşı öfke var hocam. Sanırım baltalayan arkadaşta miningci düşmanı :D

miningcilere değil o öfke. türkiye kültüründe genel olarak biri mutluysa herkes ona sinir olur. fakir bir millet olduğumuzdan da para = mutluluk olarak görülüyor. aç bak eski türk filmlerine, ne kadar zengin varsa herkes nefret eder ve bazen hiç bi neden de sunulmaz. sırf zengin diye adamdan nefret  ederler :P 

miningcileri de über mutlu sanıyo herkes cünkü adamın bi makinası var durduğu yerden para kazanıyo, bu yüzden kuruluyo herkes bu adamlara.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    e2 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

adama yazık değil mi, malını satıyor; malı kötü de değil herkes ya fiyattan ya maldan vuruyor.

beğenmeyen hayırlı işler desin geçsin, yarın size böyle birileri gelse hepiniz dümdüz sayar sonra engellersiniz dostlar :)

Toplumda genel olarak mining' cilere karşı öfke var hocam. Sanırım baltalayan arkadaşta miningci düşmanı :D

miningcilere değil o öfke. türkiye kültüründe genel olarak biri mutluysa herkes ona sinir olur. fakir bir millet olduğumuzdan da para = mutluluk olarak görülüyor. aç bak eski türk filmlerine, ne kadar zengin varsa herkes nefret eder ve bazen hiç bi neden de sunulmaz. sırf zengin diye adamdan nefret  ederler :P 

miningcileri de über mutlu sanıyo herkes cünkü adamın bi makinası var durduğu yerden para kazanıyo, bu yüzden kuruluyo herkes bu adamlara.

sadece miningcilere değil coinden para kazanan herkese karşı duyulan bir öfke bir kıskançlık var. Tüm piyasa sıfırlansa zil takıp oynarlar o derece.

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Resmen ülkede yengeç zihniyeti almış başını yürümüş. Doğduğum çağada, doğduğum zamanada...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Ben bu kadar sacma yorumdan sonra kitlerdim konuyu helal olsun sabrina

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Vay amuniyüm konu nerelere gelmiş, riske atabilecek 90 liram olsa biraz pazarlık yapar alırdım, mining eğlenceli de iştir aslında. dolar yüksek, kartlar pahalı, bi de karaborsa eklenince böyle anasının *mı fiyatlarına çıkıyor sıfır kartlar bile.

gerilmeniz gereken arkadaş konu sahibi değil bizzat ekonomimizdir.

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

valla ben de uyuz oldum, neden satıyorsa satıyor napacan? fiyat söylese de bu fiyat etmez desen tamam. niye satıyor niye satıyor. koskoca firmalar girişimler el değiştiriyor hangisine sorulmuş bu soru? ya da adam araba satıyor, niye satıyon yoksa gitmiyor mu yoksa bizi mi sikecen mi diyonuz?

mining işinden anlayan kar zarar hesabını yapar zaten.

bu arada alacak kişi rvn kazmauyı da düşünsün derim. sene sonuna kadar da satmasın çıkanı. sonra mining cihazıyla beraber satsın geçsin 😬

bu mesajından sonra evi arabayı bastım rvnye. bulacam seni !!!

rvn yükselirse de ben seni bulacam ama :D

her şey rokete bağladı ve tabi ki rvn aynı yerinde. satayım da yükselsin bari :D 

(konu up maksatlı)

Bittik biz bittik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

valla ben de uyuz oldum, neden satıyorsa satıyor napacan? fiyat söylese de bu fiyat etmez desen tamam. niye satıyor niye satıyor. koskoca firmalar girişimler el değiştiriyor hangisine sorulmuş bu soru? ya da adam araba satıyor, niye satıyon yoksa gitmiyor mu yoksa bizi mi sikecen mi diyonuz?

mining işinden anlayan kar zarar hesabını yapar zaten.

bu arada alacak kişi rvn kazmauyı da düşünsün derim. sene sonuna kadar da satmasın çıkanı. sonra mining cihazıyla beraber satsın geçsin 😬

bu mesajından sonra evi arabayı bastım rvnye. bulacam seni !!!

rvn yükselirse de ben seni bulacam ama :D

her şey rokete bağladı ve tabi ki rvn aynı yerinde. satayım da yükselsin bari :D 

(konu up maksatlı)

Benim sigara param çıktı teşekkür ederim :P

Toplam Hit: 6685 Toplam Mesaj: 49
rig