folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Mısır'daki Olaylar Sırasında Çekilen Garip Görüntü.

Mısır'daki Olaylar Sırasında Çekilen Garip Görüntü.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Mısır'da halk her tarafta olaylar çıkartırken çekilmiş bu görüntüde atının üzerinde giderek yükselen bir adam silüeti gözüküyor.Bu adamın Hz. Hızır olduğu söyleniyor.

http://www.akilli.tv/video/525256/Misir-da-savasin-ortasinda-HzHizir-goruntulendi.aspx

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Işıktan felan değilse harbi harbi süper bişi ya..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

niye hep böyle şeylerde at a binilir ki belki bir araba olacak belki eşşek filan belki kuş hep atlı hayal edilir :)

olabilirde olmayabilirde tartışmak anlamsız.. ayrıca böyle şeylerin görüntülenebileceğini sanmıyorum hele ki kameralarla..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

arkasındaki ışıkla ve üstündeki ışıkla paralel gitmesi ışık yanılması olabilir gibi gelebilir bana öyle geldi

hz.hızır olduğunu nernden anlamışlar ki?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:
    -----------------------------

niye hep böyle şeylerde at a binilir ki belki bir araba olacak belki eşşek filan belki kuş hep atlı hayal edilir :)

olabilirde olmayabilirde tartışmak anlamsız.. ayrıca böyle şeylerin görüntülenebileceğini sanmıyorum hele ki kameralarla..

kameralar gözün görebildiğinden fazlasını görür eksiğini görmez hoca 

ama ışık yansıması yada editlenmiş video

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Sizi bilmem ama seyrederken dibim düştü :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

garip :)

cinlerin fotosunu cekebildigimize göre, kamera bunuda yakalamis olduguna göre :) cindir :|

Parmak bassam olurmu?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

DJ_Alper bunu yazdı:

arkasındaki ışıkla ve üstündeki ışıkla paralel gitmesi ışık yanılması olabilir gibi gelebilir bana öyle geldi

genelde zor zamanlarda gelir die sanırım ama bende inanamıorum böle wideolara genelde 

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

hacı asıl sadece kameralar yakalayabilir bunları :|  Kameralardan hiç bişey kaçmaz :D gözlerin göremediğinin kat kat fazlasını görür :D ama video hakkında yorum yapamıcam :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

at daha karizma, bende olsam atla gelirim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

irwa bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

genelde zor zamanlarda gelir die sanırım ama bende inanamıorum böle wideolara genelde 

insanların gözünde perde vardır dünyadan olmayan varlıkları göremez videoda çekilebilir ama kamera ve üstündeki ışıkla pararlel gidiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 15309 Toplam Mesaj: 98