Mobile World Congress 2016 Barcelona

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı

S7 şuan tokatliyo gibi sd kart var kamera muazzam bakalim batarya nasil

Edit pil 3000 edgede 3600

Samsung çıkarmış masaya vurmuş :

https://www.youtube.com/watch?v=37ed7BRRm1Y

Kamerası S6'dan katbekat üstün gece çekimlerinde. Üstelik flaşsız çekim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

takip edemiyorum fakat çok ahım şahım bişiler yok gibi..biri samsungu özet geçerse sevinirim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S7 su geçirmez özelliğine sahip. Ha telefona o kadar para verip suyun altına sokmak göt ister orası ayrı mesele.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Tek sarjla 1 sezon game of thorones izleyebilirsiniz dedi ya la

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı

Tek sarjla 1 sezon game of thorones izleyebilirsiniz dedi ya la

Ve seyircilerden tık çıkmadı. Epıl yapınca ; voooov, teknoloji, devrim, gelecek...

mkyb tarafından 21/Şub/16 21:03 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

ben şu gm android one'ı bekliyorum. Şahsen salaklık edip aldığım htc m8s i kafa kafaya takas ederim eğer beklentilerimi karşılarsa. O derece nefret ettim telefondan.

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

ben şu gm android one'ı bekliyorum. Şahsen salaklık edip aldığım htc m8s i kafa kafaya takas ederim eğer beklentilerimi karşılarsa. O derece nefret ettim telefondan.

Bin lira ve üstü bekleniyor hocam o. HTC'den niye memnun değilsin ?

https://www.youtube.com/watch?v=R5ZTRTE3XTY

S7 herşeyiyle efsane bi cihaz olmuş. Ancak yıl olmuş 2016 hala usb 2.0 kullanıyorlar abi usb c koysanıza ? Bilgisayardan bir şey atmak ölüm oluyor yüksek boyutlu videolarda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

Bin lira ve üstü bekleniyor hocam o. HTC'den niye memnun değilsin ?

https://www.youtube.com/watch?v=R5ZTRTE3XTY

S7 herşeyiyle efsane bi cihaz olmuş. Ancak yıl olmuş 2016 hala usb 2.0 kullanıyorlar abi usb c koysanıza ? Bilgisayardan bir şey atmak ölüm oluyor yüksek boyutlu videolarda.

1600 tl verdiğim alette

RGB led olmasını dilerdim. 2 renk led var :/ kırmızı ve yeşil

kameralar berbat :/  arka 12 ön 5 ama rezalet

Custom Rom hakgetire :/

önde çift hoparlör var fakat  note 4 daha yüksek ses çıkartıyor :/ ne iş çözemedim

satıcam kurtulucam tek derdim bu.

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

HTC hiç kullanmadım kime sorsam pişmanlıktır diyordu haklılarmış. Ona 1.600 verene kadar G4 alsaydın hem paran cebinde kalırdı hemde efsane kameraya sahip bi cihazın olurdu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

HTC hiç kullanmadım kime sorsam pişmanlıktır diyordu haklılarmış. Ona 1.600 verene kadar G4 alsaydın hem paran cebinde kalırdı hemde efsane kameraya sahip bi cihazın olurdu.

ağzıma sıçayım.

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 4330 Toplam Mesaj: 45
mobile