Mobile World Congress 2016 Barcelona

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG G5'in mallıkları saymakla bitmiyor. Fotoğraf çekme aparatını takmak için bataryayıda çıkartıyorsun haydi telefon kapandı. Aparatı takıp telefon açılana kadar fotoğraf sahnesi kaçtı. Madem böyle zımbırtı koyuyorsun içine ufak bi güç kaynağı koy bataryayı çekince telefon kapanmasın.

Ha kamera bakımından laf eden olursa döverim cidden efsane bi kamerası var. Yalnız batarya çekmecesinden şüphelerim var zamanla yalama olup içeri toz vs alabilir.

---------------------

Şahsi görüşüm LG G6 ya tamam ya devam olacak LG için. LG telefonların jet hızında fiyatını kaybetmesi olayı var birde. Vatan bilgisayar 2.700 liradan eklemiş siteye. Yılbaşına kalmaz 1.500 liralara kadar düşer G5.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

LG g3 var bende 3000 mah batarya var..

sen kalk 5 e 2800 koy.. biz sabah alalım akşama yetsin diyoruz. adam sabah şarjdan al öğlen şarja yine koy diyor.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

sabırsızlıkla GM one modelini bekliyorum 4 dk kaldı kendi sitelerinde yayınlamalarına

http://www.generalmobile.com.tr/

ahanda çıktı. Güzel duruyor

deja-vu tarafından 22/Şub/16 15:01 tarihinde düzenlenmiştir

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

sabırsızlıkla GM one modelini bekliyorum 4 dk kaldı kendi sitelerinde yayınlamalarına

Nereye çıktı hocam daha görselini eklememişler siteye :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

ekledilerdi açıldı geri kapandı :D

metal çerçeve yapmışlar

önde 13mp flaşlı arkada 13mp çift flaşlı kamera var

usb type c koymuşlar

full hd ekran 3100 mah batarya 

quick charge 3 

2.5D gorilla glass 4 cam.

Fiyatı açıklansın üzerine atlicam galiba :D

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hemen alma biraz kullanıcı yorumlarını bekle. General Mobile sayesinde telefon servisleri zengin oldu. Dediğin özelliklere 1.400'e bekliyorum ben.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

ekledilerdi açıldı geri kapandı :D

metal çerçeve yapmışlar

önde 13mp flaşlı arkada 13mp çift flaşlı kamera var

usb type c koymuşlar

full hd ekran 3100 mah batarya 

quick charge 3 

2.5D gorilla glass 4 cam.

Fiyatı açıklansın üzerine atlicam galiba :D

aynen valla güzel telefon bence(özellikler). s*kayım LG ye 

ReyiZ tarafından 22/Şub/16 15:16 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    • 5.5 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran paneli
    • 64 bit destekli Snapdragon 615 işlemci, Adreno 405 grafik işlemci
    • 3 GB RAM
    • 32 GB dahili depolama
    • 13 megapiksel arka kamera, 13 megapiksel OIS destekli LED flaşlı ön kamera
    • 3100 mAh batarya
    • Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi
    • LTE-A desteği, Cat.7 Modem ile 300 Mbps’e kadar indirme 10 Mbps’e kadar upload hızı, 4.5 G Desteği

Özelikler bunlar. Hızlı şarj işlemci ile alaklaı bir olay. 615 işlemci orta seviye bir işlemci. 1080p ekranda nasıl çalışır orası meçhul. 3 GB ram olması belki amorti edebilir. 32 GB hafıza var tamamda sanırım hafıza kartı desteği var mı orası belirsiz. Kamera kalitesine megapixel üstünden bakmak yanlış olur. Hangi firmanın sensörünü kullandılar orası önemli. Yazılım konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmam zira 2 yıl boyunca Google güncellemeleri ben verececeğim diyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    • 5.5 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran paneli
    • 64 bit destekli Snapdragon 615 işlemci, Adreno 405 grafik işlemci
    • 3 GB RAM
    • 32 GB dahili depolama
    • 13 megapiksel arka kamera, 13 megapiksel OIS destekli LED flaşlı ön kamera
    • 3100 mAh batarya
    • Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi
    • LTE-A desteği, Cat.7 Modem ile 300 Mbps’e kadar indirme 10 Mbps’e kadar upload hızı, 4.5 G Desteği

Özelikler bunlar. Hızlı şarj işlemci ile alaklaı bir olay. 615 işlemci orta seviye bir işlemci. 1080p ekranda nasıl çalışır orası meçhul. 3 GB ram olması belki amorti edebilir. 32 GB hafıza var tamamda sanırım hafıza kartı desteği var mı orası belirsiz. Kamera kalitesine megapixel üstünden bakmak yanlış olur. Hangi firmanın sensörünü kullandılar orası önemli. Yazılım konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmam zira 2 yıl boyunca Google güncellemeleri ben verececeğim diyor.

617 bekliyordum 615 mi koymuşlar :/

neyse fiyat önemli bakalım

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şimdi adamın teki çıktı lise seviyesinde inglizce konuştu sahneye google yetklisi bir bayanı davet etti. 

Toplam Hit: 4328 Toplam Mesaj: 45
mobile