Motorsiklet Motor Kilitledi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

Maslak'ta Levent Usta baksaymış keşke.

Tekniker motor, duymuştum onu. Çinli motorlara bakmaz dediler diye pek yanaşamadım. Yerini telefon numarasını da bulamamıştım. 

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

2006modeliylen 18bin km yol yaptim. Regal iyidir guzeldir de biraz güzel davranirsna. Şanzıman sorunu yasadim ben de. Surekli herhangi bi vitesten bosa dusuyordu. Komple şanzımanı sifirlattirdim 700lira iscilik dahil. 2500liraya ne yapiyormus adam hoca komple rektefiye sanzuman taksan 1.5 lirayi gecmez 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek
    Nespace bunu yazdı

2006modeliylen 18bin km yol yaptim. Regal iyidir guzeldir de biraz güzel davranirsna. Şanzıman sorunu yasadim ben de. Surekli herhangi bi vitesten bosa dusuyordu. Komple şanzımanı sifirlattirdim 700lira iscilik dahil. 2500liraya ne yapiyormus adam hoca komple rektefiye sanzuman taksan 1.5 lirayi gecmez 

gittiğim usta sadece 500 lira motor açmaya para istiyordu. şanzımanını contasını her şeyini kendimiz alıp taktıracağız güya. ben de uğraşmaktan vazgeçtim, bu haliyle satmaya karar verdim.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı
    Nespace bunu yazdı

gittiğim usta sadece 500 lira motor açmaya para istiyordu. şanzımanını contasını her şeyini kendimiz alıp taktıracağız güya. ben de uğraşmaktan vazgeçtim, bu haliyle satmaya karar verdim.

Hocam hobi olarak baksaydın güzel olurdu gibime geliyor, koy bir kenara boş zamanında dağıt bir pazarını harcarsın en fazla, ikinci pazarın da da arızalı parçayı montelersin, tamam işte oh mis. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2935 Toplam Mesaj: 25
regal raptor almayın