folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Mouse Önerisi İstiyorum (Düz Kullanıcı İçin)

Mouse Önerisi İstiyorum (Düz Kullanıcı İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

logitech g300s in verdiği huzuru başka hiç bir mause vermedi

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

ben kullanıyorum  monstar pusat v 8 gaming mause işini görür ben çok beğendim 

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Logitech m325 kullanıyorum 8 senedir artık yni cortladı ki o kadar yere düşmesine rağmen topu bozuldu sadece :)

Logitech'in şöyle güzelliği de var hala va rmı bilmiyorum da alıcısını kaybetmiştim yeni göndermişlerdi böylece çöpe gitmemiş oldu..

Aynı mouse 7 yıldır var, sadece tekerlek kısmındaki lastik soyuldu, yeni bi teker bulup idare ederim gibi.

hocam bu mouse lazer değil mi, topu bozuldu derken?

.tekeri bozuldu işte yanlış ifade etmişiz :) Efsane mouse ya değişiyorsa o kısmı aslında iyiymiş ama ileri gri ödelliği kaybolur mu acaba..

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Uzun süredir Logitech T400 kullanıyorum. Şuan üretimi falan yok sanırım ama bana göre efsane mouse

https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-t400-zone-touch-mouse-black.html

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Düz kullanıcı olsan burada ne işin olurdu ki? 

cık cık cık yani 

Logitech candır konulu çalışma

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

cık cık cık yani 

Crossdresser alert

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

cık cık cık yani 

cd ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Logitech m325 kullanıyorum 8 senedir artık yni cortladı ki o kadar yere düşmesine rağmen topu bozuldu sadece :)

Logitech'in şöyle güzelliği de var hala va rmı bilmiyorum da alıcısını kaybetmiştim yeni göndermişlerdi böylece çöpe gitmemiş oldu..

Aynı mouse 7 yıldır var, sadece tekerlek kısmındaki lastik soyuldu, yeni bi teker bulup idare ederim gibi.

hocam bu mouse lazer değil mi, topu bozuldu derken?

Aynı mouse bende de var 8 senedir. Hala taş gibi, bir şey olmadı :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Yıllardır kullandığım inca marka mavi benim işimi gören bir mouse vardi, ne güzel mutlu mesut kullanıyordum. geçen gün birden bire bağlantısı kesildi, mouse çalışıyor ama USB dongle la haberlesemiyor. dedim bir tane alırım. neyse a101 de bir baktım. 14 TL iyiymiş bu dedim aldım. neyse taktım şarjlı pil ile çalışmıyor, normal pil ile çalışıyor. yıllar önce aldığım inca marka mouse her türlü pil ile çalışıyor, şu an aldığım mouse bunu yapamıyor ,beni deli etti

Gidip aynı mouse alicam en sonunda ama son kez sormak istedim. şöyle bir baktığımda inca bin Logitech veya A4 tech den çok fiyat farkı kalmamış 

Tavsiyeleriniz var midir?

^^D`

Normal pil'le denememiştim. Şarj'lı pil'le deneyip çalışmadığını görünce, GoSmart'dı heralde markası, iade etmiştim. vay arkadaş Pil seçiyormuş. ^^D`

~@~

Bu maus'ların hepsini de kocaman yapmışlar alüminyum. Şöyle Ufak, yüksek dPi'lı, mobilde android için makro atayabileceğimiz, bol tuşlu, uygun fiyatlı, wireless, mouse bulamadım gitti. 

Büyük olunca çantada Hacimce çok yer kaplıyor.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Yıllardır kullandığım inca marka mavi benim işimi gören bir mouse vardi, ne güzel mutlu mesut kullanıyordum. geçen gün birden bire bağlantısı kesildi, mouse çalışıyor ama USB dongle la haberlesemiyor. dedim bir tane alırım. neyse a101 de bir baktım. 14 TL iyiymiş bu dedim aldım. neyse taktım şarjlı pil ile çalışmıyor, normal pil ile çalışıyor. yıllar önce aldığım inca marka mouse her türlü pil ile çalışıyor, şu an aldığım mouse bunu yapamıyor ,beni deli etti

Gidip aynı mouse alicam en sonunda ama son kez sormak istedim. şöyle bir baktığımda inca bin Logitech veya A4 tech den çok fiyat farkı kalmamış 

Tavsiyeleriniz var midir?

^^D`

Normal pil'le denememiştim. Şarj'lı pil'le deneyip çalışmadığını görünce, GoSmart'dı heralde markası, iade etmiştim. vay arkadaş Pil seçiyormuş. ^^D`

~@~

Bu maus'ların hepsini de kocaman yapmışlar alüminyum. Şöyle Ufak, yüksek dPi'lı, mobilde android için makro atayabileceğimiz, bol tuşlu, uygun fiyatlı, wireless, mouse bulamadım gitti. 

Büyük olunca çantada Hacimce çok yer kaplıyor.

Aynen aynı marka bende mi iade etsem acaba ama işimi görüyor şu anda bir tane alana kadar 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 2241 Toplam Mesaj: 23
mouse deyip gecmemek lazımmış