folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Mp3 Ve Pc, Psp, Ps2, Xbox, Xbox360 Oyunları, Sömürün

Mp3 Ve Pc, Psp, Ps2, Xbox, Xbox360 Oyunları, Sömürün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Birader büyük adamsın vesselam .

Ben Mozilla Firefox kullanıyorum , tek tek tıkladım , 8 dosya birden iniyor . Medieval II Total War indiriyorum , ilk dvd'nin 8 dosyası iniyor şu an gayet güzel .

Hepsini aynı anda nasıl indirebilirim acaba ?

@ KrypT : Makale konusundaki görüşlerini PM'le bildirirsen sevinirim hocam .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

maşallah 2008 oyunları bile var teklekomu tekrar tekrar anıyoruz..hoşlarına mı gidiyor acaba ?!

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Ulan hepsine hatalı dedi , yarıda bıraktı indirmeyi şerefsiz :|

Her neyse , sömürmeye devam . Nasıl toplu olarak dl edebilirim ? :\ 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Chingis bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben Mozilla Firefox kullanıyorum , tek tek tıkladım , 8 dosya birden iniyor . Medieval II Total War indiriyorum , ilk dvd'nin 8 dosyası iniyor şu an gayet güzel .

Saol ustam alt tarafı link paylaştık.

Flashget, Firefox ikilisini bilmiyorum, ama Firefox için şu eklenti https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/201 işini görür sanırım. Firefox içine gömülü bir indirme yöneticisi. Bu eklentiyi kurup indereceğin dosyaların olduğu sayfaya gelceksin, sağ tıklayıp downthemall seçeceksin, ordan indirilecek dosyaları seçeceksin. Kaydedileceği yer falanda var orada, zaten ekrandan anlarsın.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:

Chingis bunu yazdı:

Saol ustam alt tarafı link paylaştık.

Flashget, Firefox ikilisini bilmiyorum, ama Firefox için şu eklenti https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/201 işini görür sanırım. Firefox içine gömülü bir indirme yöneticisi. Bu eklentiyi kurup indereceğin dosyaların olduğu sayfaya gelceksin, sağ tıklayıp downthemall seçeceksin, ordan indirilecek dosyaları seçeceksin. Kaydedileceği yer falanda var orada, zaten ekrandan anlarsın.

Sağolasın hocam , hallettim toplu DL işini . Flashget'e sürükledim hepsini , 7 dosyayı indiriyor , diğerlerini sonra indirecek inşallah :) PC'yi bir hafta kapatmayalım bari :)

Ah Matrix ah , "I know Kung Fu" dedikten sonra Morpheus'u dövmeyi özledim , yoksa işim olmaz böyle sömürme falan :P 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

saol kanqi

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
Toplam Hit: 3080 Toplam Mesaj: 27