folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Mp3 Ve Pc, Psp, Ps2, Xbox, Xbox360 Oyunları, Sömürün

Mp3 Ve Pc, Psp, Ps2, Xbox, Xbox360 Oyunları, Sömürün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    yawaş sömürün lan hız çok düşük :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    anoooo bu ne la... vurada dosyalari komple tek komutla cekebiliyormuyuz yaw .. acil cevap lazim.. sabaha flight simulatoru indirecem torrent baydi yaw 10 kb ile :)))))))))))))))))9

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

la söyleerim de şimdi hızı düşürürsün :d

şaka şaka flashgetle indir hepsini seç flashgete sürükleyiver

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

thrbtcell bunu yazdı:
    -----------------------------
    anoooo bu ne la... vurada dosyalari komple tek komutla cekebiliyormuyuz yaw .. acil cevap lazim.. sabaha flight simulatoru indirecem torrent baydi yaw 10 kb ile :)))))))))))))))))9

Flashget ve benzeri programlarda, ekrana sağ tıklayım *download all* seçeneği işini görür sanırım.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

tek dosya indirdim 38 kb gordu.. indirenler nasil indiryor merak ettim dogrusu fget harici.. :)

bide indirdigimiz oyunun tottalde ne kadar yer kapladiginin nasil ogrenebiliriz.. cok oldum ama merak iste.. yer darligi.. 40 gb ? 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    heyyyyyy  az sömürün a.k hız yavasladı. 110 la çekiyordum 90 a düştü   :(

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    150 dosya aynı anda iniyo 8 er 8er 1024 le 110a dayanıyo :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Hızını bilmiyorum doğrusu ben buradan tek bir dosya bile indirmedim :P Amerikalı arkadaşın teki verdi linki az önce, bende direk tarikata bildirdim. Zaten pek oyun oynayan bir insan değilim, mp3 arşivinide kurcalamadım daha.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

Aha bak neden yavaş anladınız mı? Adam kene gibi sömürüyor sdfsd :D

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

yuh yaw...

simdide beni flight sumilatr azdi 40 ile inmeye basladi.. :) torrentler..  

Toplam Hit: 3088 Toplam Mesaj: 27