MSYS Sorularımız Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Herkese hayırlı günler. Bugün aklıma takıldı bende zamanında soru veritabanına 15 soru yazmıştım. Merak ediyorum verdiğim sorular kaç kere sorulmuş ve mac kişi doğru cevap vermiş diye. Bunu öğrenmenin bir yolu var mı acaba ilgili arkadaşlara sormak istedim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Yukarı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Son kez yukarı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

destek@tahribat.com 'a mail atsan daha hızlı yanıt alırdın hocam

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @ZgManco ,
    olaki destek@tahribat.com `a mesaj attın, dönen cevabıda burada, forum sayfasında yayınlarSan , şahsen Ayrıca sevinirim.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Mesaiden sonra yazarım. Teşekkürler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam hatırladığım kadarıyla bi süre sonra kimin neye ne cevap verdiğini sildiriyordum ama tutmak da fena olmaz.

Bundan sonrakileri tutarız isterseniz ama her üye MSYS sınavından geçmediği için bir gosterim sayfası falan yapmamıştım

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam hatırladığım kadarıyla bi süre sonra kimin neye ne cevap verdiğini sildiriyordum ama tutmak da fena olmaz.

Bundan sonrakileri tutarız isterseniz ama her üye MSYS sınavından geçmediği için bir gosterim sayfası falan yapmamıştım

Cevaplar uyenin sayfasında da gösterilse iyi olur.  Kasap Mehmet Efendi ile benim üyeliğim bir olmamalı. Ben bilinçli bir üyeyim. 

Pikacu tarafından 30/Tem/18 13:29 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Tahribat.com şu anda davetiyeli dahil, üye alımı yapmamaktadır.

ne zaman açılacak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

ne zaman açılacak

Bugün biri üye oldu ama ? bildirimini gördüm profiline bile yazdım ben ...

nick : gunesate

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

ne zaman açılacak

Bugün biri üye oldu ama ? bildirimini gördüm profiline bile yazdım ben ...

nick : gunesate

yönetim onaylıyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3010 Toplam Mesaj: 12
msys soru