Mtv Ema Müzik Ödülleri, En İyi Türk Sanatçı:Ceza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    ceza, rapi temsil ederek en iyi türk sanatçı seçildi.siz rapteki gelişmeden bahsedeceginize "forever sago amk" türünden post atıyonuz:S pes yani!

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

bırak ya rapçiden sanatçı mı olurmuş amk. bide en iyi Türk sanatçı demişler gerçek sanatçılara büyük ayıp yapılmış elin

gavurunun kanalından ne beklenir amk :d al foxu vur mtv ye 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Ceza adıyla 10 seneyi devirdim diyor,ulan o 10 senenin 7 senesinde sago vardı yanında,kaç albümünün prodüktörlüğünü yaptı,müziklerini yaptı,nankörlük böyle bişi olsa gerek,insan hiç değilse adını geçirir sago'nun,her ne kadar ihtiyacı olmasada sago'nun..

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

mtvnin kime vereceği zaten en başan belli değil miydi?

popüler olan neyse ona oynar mtv...

var mı vh1 gibisi be...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Ceza adıyla 10 seneyi devirdim diyor,ulan o 10 senenin 7 senesinde sago vardı yanında,kaç albümünün prodüktörlüğünü yaptı,müziklerini yaptı,nankörlük böyle bişi olsa gerek,insan hiç değilse adını geçirir sago'nun,her ne kadar ihtiyacı olmasada sago'nun..

kaç yıldır aynı şeyi soyluyonuz Allah tan bi prodüktörlük yapmış ceza ya. bir zamanlar prodüktörü diye ömrünün sonuna kadar karşısında el pençe divan mı duracak ?

siz butun eski ögretmenlerinizi hala sevip sayıyomusunuz ?

ayrıca kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama birazcık saygı duysun.herifin özel hayatını konusaçagınıza yaptığı/yapacağı şeylerden bahsedin. demişki ...ve bütün

gelirini eğitim ve kimsesiz çocuklar yararına bağışlayacağım...

ve 

JordanoR bunu yazdı:

ceza - sago tartışmasına dönüşmesin konu :|

not:ceza fanı değilim...ben başka bişeyin fanıyım :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek

ben bu sonuçlara katılmıyorum cezayı sevmedigimden veya digerlerine sempati duydugumdan degil mtv denen kanal daha Türkiyede tam anlamıyla (MtvTR)olarak yayına gireli 6 ay oldu olmadı.Dünyanın sayılı müzik kanalısında diye Türkiyede sana bu hakkı sana kim veriyor anlamıyorum millette salakca yok ceza forza bilmem ne skim cezanın gençligini töbe bide kral tv türkiyenin ilk müzik kanalı onunda böyle bir organizasyonu var hemde tamamen Türkçe ama topluma bu yansıtılmıyor.ha ayrıca ben böyle yayın anlayışının taa a.k..

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartallar_76
    kartallar_76's avatar
    Erkek

no ceza, forever sagopa!!

Toplam Hit: 2878 Toplam Mesaj: 18