folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Muhaliflere Kimyasal Silah Veren Türk Şirketin Sitesi

Muhaliflere Kimyasal Silah Veren Türk Şirketin Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

sevindim lan bir savasin onemli bir silahinin hammaddesini bizim ulkemizin satmasina.

filmlerde hep ruslar yada amerikalilar savasta olan iki ulkeye silah satip kimyasal madde satip savastan kose olurlardi.

http://www.imdb.com/title/tt0399295/

enteresan 

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

esadın pkk ya destek çıkmasına kimse birşey demiyor 

bunumu sorun ettinz?

konuyu yanlış mı anlafım türk şirketi kimyasal silah satıyor öylemi alperin dediğine de katılıyorum  tabi ki iyi bişey değil bu satmamız  ama   aq  dış

basını amerika bomba  ffüze satarken fransakatliam yaparken japonya atom  bombalanırken amerika ırakta afganistanda  kodugumun israili filistini

katlederken  hala daha esad sırf muhalif diye kendi halkını katlederken nerdeydi dış basın dış yöneticiler her ne karın ağrılarsa bu zamana kadar

nerdeydi  .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

konu dağılmasın da arka plandaki müzik nedir? kim söyler?

enjoy i'm vaccinated
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Lan ne adamsınız ya :D adamlar arap marap değil bi arapların suriyelilerin tekbir getirişini dinleyin nasıl gırtlaktan çıkıyor. 2.si adamların üzerinde ki kamuflaj TSK ya ait :D 2 tane ünili çocuk (muhtemelen kimyacı) yapmış sizde inanıyorsunuz. O da zehirli mehirli gaz değildir allah bilir. Eter tarzı bayıltıcı etkisi olan bir bileşiktir. 

Ayrıca muhaliflere Bu şirket yardım ediyor olsa muhalifler neden şirketi ifşa etsin ki salak mı ? Şirket neden üstüne marka bassın ? Reklam için mi :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    takipteyim gene bi tartışma çıkacak

Sanki keskin nişancı :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

herşey karşılıklı bu dünyada, pkk piçini başımıza saran önder ülkelerden bir tanesidir bu suriye..

kimse sütten çıkmış ak kaşık değil sonuçta, keser döner sap döner hesabı..

hocam öncelikle kızmıyorum sana yada laf atmıyorum bunu baştan bil yanlış bilgilendirilmiş olabilirsin  pkk 1978 yılında kurulmuştur başımıza ördüler filanda degil bizzat tsk ve dönemin hükümetlerinin yaptıklarına karşı kurulmuştur önder ülkelerin bilhassa abd nin kurdugu başlıca örgütler:el-kaide taliban gibi örgütlerdir kuruluş amaçları ise sscb nin varlıgına karsıdır

edit : ayrıca @dj_alper hocam esad pkk e destek filan cıkmıyor akp şuanda pkk ile işbirligi içindedir ve akp de şuanda esad a karşı oldugu için biraz mantıklı düşünmek yetiyor bu konuda 

CosTeR tarafından 26/Ağu/13 04:59 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı

kimyadan azbiraz anlayan birisi evdeki malzemeleri kullanarak çok rahat  zehirli gaz yapar en basiti yeterli miktarta lavoba açiçi ve sıcak suyla zehirleyerek öldürebilirsiniz., ben gram inanmadim bu olaya, bunlar büyük firmalar herşey yasal üzerinde zaten ne olduğu yaziyor ürünün gizli kapakli bir iş değil art niyetli birisi almiş farkli karişimlar yaparak silah üretmiş bundan firmanin türkiyenin suçu ne ? bu mantikla gidersek birisi birisini bıçakladiğinda bıçağı üreten firmayi hedef gösterilir, tinerciler var diye tiner firmalarini hedefe koymak gibi bişey. kulananin kötü niyetini firmalara yıkmak çok saçma.

öte yandan firma ismine zoom yapılmasi felan , tamamen kasitli bir şekilde çekilmiş video olduğunu düşünüyorum. türkiyeyi suriye çukuruna çekmek isteyen baağzi şer ocaklarinin son numarasiyla karşı karşıyayiz medya güçleriyle güzel algi yönetimi yapıyorlar. arka fona dayamişlar arapçayi posterler felan çok güzel kurgu yapmiş ama artik yemiyoruz böyle algi dizaynlarini. maymun gözünü açti.

ayrica arkadaşlara katiliyorum sap döndü, 20 yıl apoyu himaye altina alan suriyenin başina zaten bir görüncek vardi.

Hacım benim yazacaklarımı sen yazmışsın :) Yalnız şu sözün geçersiz kalıyor:

"arka fona dayamişlar arapçayi posterler felan çok güzel kurgu yapmiş ama artik yemiyoruz böyle algi dizaynlarini. maymun gözünü açti."

yanlış hacım, çunku HalkTv/UlusalTv kendi entikalarını Cumhuriyet/Atatürk ayaklarıyla hala yedirebiliyor insanlarımıza.Halk tam gözünü açamadı malesef.

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı
    takipteyim gene bi tartışma çıkacak

Sanki keskin nişancı :))

Adam pislik çıktı rıza baba.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Sarin gazı ve Muhalifler diyince aklıma nedense suriye geliyor. Esad'ın attığı söylenen şu sarin gazı hani. Biz gidelim muhaliflere satalım, gitsin Esad atsın olacak iş değil vallahi.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı

esadın pkk ya destek çıkmasına kimse birşey demiyor 

bunumu sorun ettinz?

Alperim orasını kimse görmüyor....

Şuan gözlemlediğim kadarı ile 15 20 yıl sonra bu ülke pkk yı mum ışığında arayacak...

Bu allahu ekber diyipte insan kesen amk arapları bu ulkenin başına bela olacak.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 5316 Toplam Mesaj: 42