Müridler Bir Derdim Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Hocam bir seferlik konuşmayla olacak bir şey değil. Çocuk daha 6. sınıf tam örnek kişi aradığı yaşta ona saygı ve gerçekten o saf duyguları ile sevebileceği biri lazım bu da genelde toplumda hep dayıya düşer dayısımısın bilmiyorum ama söylerler duymuşsundur erkek çocuk dayıya çeker diye:) Toplum yapımız itibarı ile bu bu yüzden böyle söylenegelmiş ve inan bizzat yaşadım. Sen eğer birşeyler yapmak istiyorsan bunu ona hissettirmen gerekiyor onunla ilgili olduğunu billmesi gerekiyor dahası seni örnek alması gerekiyorki senin ona ilgisini çekebilecek doğru şeyleri yapan kişi olarak görmeside gerekiyor. velhasıl sorun derin sorda ona oranla derin. bir keylogera bütün görevi yükleyip kaçabilecek kadar küçük bir sorun değil köklü olarak ilgilenmek istiyorsan.keyloger vicdan temizleyicisi değildir olmamalıdırda.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

eğitim psikolojisi derslerini almış bir birey olarak yaptığın çok saçma..burda yapılması gereken sevdiği şeyi ona ödül olarak vermek..pc sine şifre koy bios a koy artık her neyse..daha sonra belli görevlerini güzelce yerine getirirse açacagınızı soyleyin..ama oyun oynayacağı zamanda hadi buda ödülün diyip ne bilm cips olur kola olur fındık olur fıstık olur verin. bu sayeede her türlü kazanırsınız başarılar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

o yöntem işe yaramıyor. test edilmiş onaylanmıştır.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Direk babasına söyle, ağzını bir kırsın!

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CheNk
    CheNk's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler, konuşmaz olur muyuz annesinin söylediği şeyleri ezberlemiş bana söylüyor her gelişinde, eniştem soför olduğundan pek ilgilenemiyor, keylogger paylaşan arkadşa çok teşekkür ederim, bu yolu deniyecem hadi bakalım bi. çok teşekkürler arkadaşlar tekrardan.

Forza Beşiktaş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

aynı modemi kullanıyorsanız metin2 yi modemden engellyebilirsin..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam ulaş istersen senin mailine ayarlı bi server yapar veririm sana işin bittikden sonra pc ne format atarsın yada image

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

O çocuktan bi bok olmaz , kasmayın..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

5. sınıftan beri okuldan kacıyordum ilk yılımda üniye girdim. istanbul üniversitesi ulaştırma ve lojistik. ilk yerleştirmede en yüksek 459la öğrenci almış bölüm. ben 2. yerleştirmede girdim ve puanım 459. o çocuk bir bok olur, kasın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

ulquiorra bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

5. sınıftan beri okuldan kacıyordum ilk yılımda üniye girdim. istanbul üniversitesi ulaştırma ve lojistik. ilk yerleştirmede en yüksek 459la öğrenci almış bölüm. ben 2. yerleştirmede girdim ve puanım 459. o çocuk bir bok olur, kasın.

şiddetle katılıyorum hocam sana ...

program ıcın ısıne yarıyacaksa onemlı degıl hocam

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
Toplam Hit: 5246 Toplam Mesaj: 28