folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Müridler Dikkatli Olalım (Dolandırıcılık)

Müridler Dikkatli Olalım (Dolandırıcılık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Bizimkileri ben 3-5 kere sıkıca uyarmıştım da şimdi ne zaman 444 lü ya da 850 li bir numara arasa beni arayıp oglum böyle böyle bir numara aradı dolandırıcı mıdır bunlar diye soruyorlar. :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya bunların bazıları rastgele değil de yarım yamalak doğru bilgiyle arıyor onlar çok tehlikeli

dam aradı telekomdan arıyoruz dedi bilgilerinizi güncellioruz dedi adımı soyadımı söyledi, doğum tarihimi söyledi sonra emailinizi alayım dedi.

Ben sistemde görünen mailim ne diye sorudum. aytek.ustundag@hotmail.com dedi ki ben hotmailden nefret ederim hayatımda kullanmadım.

Sizin telekomdan aradığınızı düşünmüyorum dedim peki teskkur ederim dedi kapadı

Bir diğeri dedi benim amcam mütahit bilmem kim. cüzdanından sizin kartınız çıktı dedi. napacaımı bilemedim sizi aradım dedi. (Muhtemelen kartımı verdiğim birinin cüzdanını çalmıştır.) 150 tl lazım hastanede amelyata girecek acil atarmısınız kimi ariycağımı bilemedim dedi.

Bunun dışında bi tane çakma komiser aradı teror orgutune para göndermişiniz kimsenin olmadığı bir köşeye gidin orda konuşun dedi. benim yanımda avukat arkadaş vardı, ben avukatıma veriorum dedim click kapadı hemen. =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astegmen
    astegmen's avatar
    Erkek
    Geçen benide aradilar (onuttum) bankasi bilgilerinizi güncelleyelim die
    müsait değilim dedim kapattım. Tlf : 090 850 222 0900 astegmen tarafından 19/Şub/14 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bismillah Her Hayrın Başıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Evet arkadaslar sızlerıde arayanlar buyuk ıhtımalle dolandırıcılık işi için aramıştır.

Hiçbir banka bilgilerinizi güncelleyelim diye aramaz :) 

Kredı cekersın banka ıle bı ıslem yapmak ıstersın o zamanda sen ararsın ve ıslemde takılırsın guncel bılgın olmadıgından yanı bankanın araması nadırdır :)

bugun yıne bı kac kısıden 750 tl cekılmıs sıgorta ve akaryakıt adı altında...

musterıden numarayı aldım 532 ıle baslayan bır cep telefonu turkcell e aıt. 

Telefonu acan eleman "buyrun ben bılmem bıseyın musterı temsılcısı dogan" dıye actı :)

ulan senın temsılcılıgıne sokım gavat. sorular sordum kıvırdı kıvırdı ıste oldugum ıcın kufurde edemıyosun.

Yarım yamalak bılgılerle ınsanların kanına gırmeyı becerıyo bu ıpneler.

o yuzden dıkkatı elden bırakmasın es dost akraba..

Allah büyüktür vesselam...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    sensiz_aglamam bunu yazdı

Bu sabah benide aradı. 0850 ile başlayan numara açmadm şimdi görünce işkillendim doğrusu 

:D borcun kabarmıştır korkma

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunlar yüzünden bir gün gerçekten ihtiyacı olana yardım edememekte var.

Toplam Hit: 1983 Toplam Mesaj: 17