Müritler Bu İlacı Nerden Bulurum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

iq points değil sana amfetamini damardan verseler fayda etmez hoca boşver kasma öyle şeylere.

geyvede zeki olsan ne yazar :D

jajdjadjkajsjaajskdkskdola

ne hallere düştük biz, ayıp lan yaptığınız. kendinizi üstün gördüğünüz insanları niye ezikliyorsunuz amına koyayım. iş mi şimdi oldu mu ? mutlu musunuz ? 

Shephard tarafından 25/Nis/19 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şakayla (dalga geçmeyle) karışık olumlu cevaplar veriyorsunuz yapmayın. Troll mu ne bilmem ama yapmayın.

Ciddiye alıp cevap vereyim yapma hocam emin ol hiç bir faydası yok. Amacını bilmiyorum ama içindeki maddelerin sende ki etkileşimini bilemezsin. 

Senin inandığın bu teknolojik gelişme henüz çıkmadı. Bir kaç yüzyılda da çıkmaz ki çıksa bile faydasından çok zararını görürsün. 

Etme! 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    end bunu yazdı

Anam! Bu adam düzgün yazıyor ya be!

Şaşkınlık içerisindeyim hocam. Bir ara gerçekten şeyhin yazdığı deneysel bir ai olduğunu düşünmüştüm. ^^)

Ben şikayet ettim direk o mesajı. Hacklenmiş bariz belli. !+%&%/

Lauv @ troya simon, i'm so tire'd

Rag'n'bone , Giant. ^^D`)

codec bozuldu gene ya mk.

^^P` 

Güne sen niye bu konuyla başlıyorsun ya. Meselâ, özelde bu konuya girmemek iradesini göstererek başlayabilirsin, çözüm olarak. zor mu..bence kolay.

Olmadı. Şınav durumuu, AlllL!    10 tekrar(vicdanlı amir ^^P`).  Saayyy. Biiir, kiiii, üçççç.  Olmadııı..: popo aşağııdaaa!, topuklar bitişiiik!, Yeri s*km*yeceksin o*l*m. 

Olmadııı, baştaaan. Saayyy! Biiir, kiiii, üçççç.. D(tnü)ört.. ^^P`)

-0-

@FlyBatWin Sen de açtın konuyu, yazdın son mesajını; " ilacın bişeye yaramadığını öğrendim,konu silinebilir. ", dönmedin konuya bir daha. 

Kafa Çalışıyor senin. Yalançı. ^.-,) bizi de hap map diye ayartıyon(şu an işaret parmağımı kaldırdım, sana sallıyorum)..

RitmFarbRacourci tarafından 25/Nis/19 09:17 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

iq points değil sana amfetamini damardan verseler fayda etmez hoca boşver kasma öyle şeylere.

ne hallere düştük biz, ayıp lan yaptığınız. kendinizi üstün gördüğünüz insanları niye ezikliyorsunuz amına koyayım. iş mi şimdi oldu mu ? mutlu musunuz ? 

Düştüğümüz hallerden kurtar bizi mesih. Bilip bilmedigin konuda pesin fikirlilik yapma

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Düştüğümüz hallerden kurtar bizi mesih. Bilip bilmedigin konuda pesin fikirlilik yapma

ne diyosun sen ya ? 2005ten beri bu sitedeyim, az çok takip ediyorum, ne olursa olsun hiç kimse sizin küstahlığınızı terbiyesizliğinizi çekmek zorunda değil, öyle yada böyle bu çatı altında toplanmış üyelerden biri o , o kaz kafanız bunu almıyor işte. 2,5 senelik üye bana gelmiş peşin fikirlilik yapma diyor.  

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

ne diyosun sen ya ? 2005ten beri bu sitedeyim, az çok takip ediyorum, ne olursa olsun hiç kimse sizin küstahlığınızı terbiyesizliğinizi çekmek zorunda değil, öyle yada böyle bu çatı altında toplanmış üyelerden biri o , o kaz kafanız bunu almıyor işte. 2,5 senelik üye bana gelmiş peşin fikirlilik yapma diyor.  

:D 2.5 senelik üye olayım veya 15 yıllık üye olayım bu hiçbirşey değiştirmez. başka galakside yaşamıyorsun havalanma.

bilmediğin konu var diyorum burnunun dikine konuşuyorsun

adamla husumetim var belki aramda ne yaşandığını biliyonmuda konusuyorsun ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

:D 2.5 senelik üye olayım veya 15 yıllık üye olayım bu hiçbirşey değiştirmez. başka galakside yaşamıyorsun havalanma.

bilmediğin konu var diyorum burnunun dikine konuşuyorsun

adamla husumetim var belki aramda ne yaşandığını biliyonmuda konusuyorsun ? 

Peki kardeşim haklısın koy amına. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

modiodal ilacının farkındalık arttırdığı yorgunluğu yok ettiği gözlenmiş bir gerçektir ama bu reçete yüzünden sıkıntılı bir hap. bunun 2-3 farklı versionu daha var aslında 

modiodalı tek ders sınavı için kullanmıştım 6 sene önce. 2 arkadaş kullandık normalde kullanılması gerekenin 2 3 katını falan kullanmıştık.

3 4 gün uyutmuyo ama 2. günden sonra şarftın kayıyo verim düşüyor. ama meret uyumak isteyip 5 saat yatakta yatsan da uyutmuyo.

nitekim sabah sınavdan çıktık geceye kadar yatakta döndüm durdum uyutmadı.

sonra bir uyuması var 15 20 saat artık :)

aşırı bi etkisini görmedim uyutmama dışında. öyle süperman gibi olmuyon süper hafıza süper konsantresi yok.

tavsiye etmem

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    end bunu yazdı

Anam! Bu adam düzgün yazıyor ya be!

Şaşkınlık içerisindeyim hocam. Bir ara gerçekten şeyhin yazdığı deneysel bir ai olduğunu düşünmüştüm. ^^)

Ben şikayet ettim direk o mesajı. Hacklenmiş bariz belli. !+%&%/

Lauv @ troya simon, i'm so tire'd

Rag'n'bone , Giant. ^^D`)

codec bozuldu gene ya mk.

-0-

@FlyBatWin Sen de açtın konuyu, yazdın son mesajını; " ilacın bişeye yaramadığını öğrendim,konu silinebilir. ", dönmedin konuya bir daha. 

Kafa Çalışıyor senin. Yalançı. ^.-,) bizi de hap map diye ayartıyon(şu an işaret parmağımı kaldırdım, sana sallıyorum). 

Bi yanlış anlaşılma olmuş. 

İptal iptal iptaal, diyorum. Friendly Fire, Friendly fire.

Vazo'yu kırdımmıydı, bir daha da orjinal hali olmuyor ya VV /) 

Konuştuk hallettik. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4588 Toplam Mesaj: 40
iq points