folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Musa"Nın Mücahiti - Ergün POYRAZ

Musa"Nın Mücahiti - Ergün POYRAZ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hocalar tayeep efendi size para falan veriyorsa hani söleyin bizde bilelim,icabında logoya ampul bile koyarım,sağ üstede 5 yıl daha yola devam falan yazarım.hani varsa öle bi durum.ha yok içinizden gelerek yazıyorsanız en azından bu kadar cahilce ve saldırgan konuşmayın.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocalar tayeep efendi size para falan veriyorsa hani söleyin bizde bilelim,icabında logoya ampul bile koyarım,sağ üstede 5 yıl daha yola devam falan yazarım.hani varsa öle bi durum.ha yok içinizden gelerek yazıyorsanız en azından bu kadar cahilce ve saldırgan konuşmayın.

sanıyorumki lafın bana doğru.. en azından bana yöneldi gibi bişey peki biz tayyipi savunduğmuz için para alıyormuşuya güya tayyipten yada öyle bişe warmış gibi düşünmüşsünya peki sen kimden para alıyorsun tayyipip köttülemek için yda tüm adminler kimden para alıyor siteyi anti-akp yapmak için ne iş host masraflarını baykal amca felanmı karşılıyorda bu kadar düşmansız akpye?? yada sezer addye ayırdığı kaynaktan sizedemi ayırdı=) sen bence logoya çekiç orak felan koy yada ne biliyim chp bayrağı felan daha mantıklı olur...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Klasik akp kafası,

sanıyorsunuzki

akp li olmayan chp li yada komünist

türbana karşı çıkan allahsız

tayipi sevmeyen siyonist.

önce şu yargılarını kır,kimlik çatışmanı yen öle gel konuşalım.

hadi canım. 

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek

seninkide klasik yobaz kafası dostum

benim gibi düşünmeyen cahil

benim gibi düşünmeyen saldırgan

bana karşı çıkan benden aşağıda

vs vs vs...

bence sen kafanda şu klişeleşen tabuları yık öyle konuşalım

ayırca sana dinsiz diyen felan olmadı türban düşmanı diyende olmadı

chp yada kömünistleri örnek vermemin sebebide zaten malum görüyoruz hergün tvlerde baykal amcada sizin gibi anlamadan dinlemeden düşünmeden herşeye karşı çıkıyor muhalefet oluyor.. o yüzden benzeşiorsunuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek
    Düşünce özgürlüğü diye bir taraflarını yırtanlar kendileri hakkında eleştiri geldiğinde vahşice saldırıyorsa onların düşünce özgürlüğü kendi düşünceleriyle, demokrasi anlayışları da kendi ideolojileriyle sınırlıdır. Demokrasiyi tramvay olarak gören zihniyet ne zaman demokrat olmuş? Demokrasiyi 4 sene sonra göreceksiniz bütün atamaları bu adamlar yapacak ülke bütün kurumlarıyla ellerine düşecek o zaman kafasını kaldırıp aykırı konuşanı gözaltında kaybedecekler. AMpul kafa küstahça konuşmakla yetinmeyecek ülkeyi terketsin de demeyecek aleyhinde yazan çizen herkese demokrasi anlayışını gösterecek. demokrasiymiş yalancı ezikler. Bugün Amerikan ve Rus başkanı da dahil hiçbir lider kendisine yöneltilen eleştirilere bu sertlikte yanıt vermemiştir Putine doğrudan küfür edilmiştir adam sadece gülüp geçmiştir neden çünkü yarası olan gocunur. Yaran yoksa çıkarsın bu eleştiriye cevabım bu, bu ithama cevabım bu dersin koyarsın belgelerini ortaya toplum da kime isterse ona inanır olay budur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek

ya şu akp-akp karşıtı tartışmalarını geçelim, nasıl olsa akp karşıtlarına göre akpye oy verenler aptal, kendileri alemin akıllısı da. ben şu adamın kitaplarının isimleri hakkında konuşucam, musa'nın mücahiti, musa'nın gülü vs derken yahudilerin oyuncağı falan demeye getiriyor sanırım aklı sıra. kitabı okumadım ama eğer doğru anladıysam, ne kadar çirkin bir ifade bu. o musa dediği bir peygamberdir. musa'nın mücahiti demek de bahsi geçen kişiyi kötülemez yüceltir. musa ile bugünkü yahudileri bir tutan, musa ismiyle bugünün terörist yahudilerini temsil eden zihniyet de ilk önce gitsin yahudi tarihini okusun, ardından "saygı" ne demektir öğrensin, ondan sonra bi bokmuş gibi kitap yazsın. yok bu temsili bişiy, büyütülcek ne var hede hödö diyenler kendi kutsal şeylerinin böyle olaylarda kullanıldığını düşünsünler bakalım. atatürkün çocuğu diyerek birini eleştirirseniz atatürk'e saygısızlık etmiş olmaz mısınız mesela?

bir imzam bile yok
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

Klasik akp kafası,

sanıyorsunuzki

akp li olmayan chp li yada komünist

türbana karşı çıkan allahsız

tayipi sevmeyen siyonist.

önce şu yargılarını kır,kimlik çatışmanı yen öle gel konuşalım.

hadi canım. 
    Sen hala dindarların mı akpye oy verdiğini sanıyosun?? :D Ben Akpyi destekliyorum çünkü akp sayesinde yemek yiyorum para kazanıyorum ve bilmemne... Dindar deilim ama keşke olabilsem. İşte bu senin gibi kafalar yüzünden akp %47 oy aldı... İstanbulda Baskın Oran seçilemedi... Akpnin karşısında adam gibi muhalefet yok. Çünkü hala neye muhalefet edeceklerini öğrenemeyen başkanına güvenmeyen bi topluluk duruyo akpnin karşısında :D Bu zihniyetten sonra gel tartışalım tartışmak istemiyosanda önceki yazılarımı oku bişeyler öğren...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek
    konuyla alakasız ama şu tayyibe ağır ithamlarda bulunanlar acaba tayyibin yanında götünmü yalarlar? yoksa yanında da aynı şeyi söyleyebilirler mi? aslında cevabını çok iyi biliyorum :D:D

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

ne var bende solcu kesime oturup bi kitap yazsam sagcı kesim alır okur ve yorum yapar gayet normal..

önemli olan yorumların tutarlılıgı..müridenin biri ztn girişte sacmalams..yersiz yargılar..içine sindiremiyosanız gazoz için uehuhue...kabul edin yalan oldunuz siz ve düşünceleriniz..hazmetmek bu kadar mı zor ya ?? relax olun alıştrın kendinizi.. nerden aklıma  geldiyse bişe sorcam..şu akp yi koltuktan indircez 23 temmuz sabahı diyenler vardı forumdan ..nerdesiniz genclik ?:D

bu yazar hakkında fazla bişey söylemicem..o benim oglum :D

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    neyse birsey yazmayacagim

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 9220 Toplam Mesaj: 34